zurich

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zurich“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zurich“.

Europos lyga: „Arsenal" pergalingai užbaigė grupių etapą

Londono „Arsenal“ UEFA Europos lygos A grupės paskutinėse rungtynėse 1 – 0 nugalėjo „Zurich“ futbolininkus. Kieranas Tierney 17-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Eddie Nketiah 37-ąją minute standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį. Fabio Vieira 40-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.
2022-11-03

Galingas startas: „Arsenal“ Europos lygoje įveikė „Zurich“

Londono „Arsenal“ klubas Europos lygos A grupės pirmose rungtynėse svečiuose 2 – 1 nugalėjo „Zurich“ futbolininkus. Marquinhosas 16-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Mirlindas Kryeziu pirmojo kėlinio pabaigoje užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezutlatą 1:1. Edwardas Nketiah 62-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Arsenal“ naudai 2:1. Mar...
2022-09-08

„Arsenal” išvengė fiasko Europos lygoje, toliau keliauja ir „Napoli”

Ketvirtadienio vakarą Europos futbolo stadionuose startavo Europos lygos šešioliktfinalio atsakomosios rungtynės. Jose didesnių sensacijų išvengta: vietą kitame etape iškovojo Londono „Arsenal”, „Napoli” ir „Valencia” klubai. „Arsenal” atsitiesė po sensacijos Baltarusijoje ir namuose 3:0 (2:0) įveikė Barisovo BATE futbolininkus. Pirmąją dvikovą 1:0 laimėjo BATE, tačiau Londone sukurti intrigos nepavyko.
2019-02-21

Europą drebinusių čempionių treneris: gerą komandą turėsime ir kitąmet

Rimantas Viktoravičius Šiaulių „Gintros-Universiteto“ merginas treniruoja 14 metų. Nors jo komanda Lietuvos moterų A lygos nepralaimėjo nė karto, 55-erių strategas geriausiu šalies treneriu tapo pirmąkart. R. Viktoravičius tiki, kad įspūdingas Šiaulių ekipos sezonas – ne vienadienė sėkmė. Įvertinimas – komandos nuopelnas „Nominacijos – geriausias moterų treneris – anksčiau nebuvo, – tv3.lt aiškino R. Viktoravičius. – Mano gautas prizas – komandos.
2017-12-07

„Gintra-Universitetas“ kartoja istorinį žygį – pateko į Čempionių lygos aštuntfinalį

Daugkartinės šalies čempionės Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės – UEFA Čempionių lygos aštuntfinalyje. Šiaulietės trečiadienį eliminavo Šveicarijos „Zurich“, svečiuose laimėjusios 2:1 (1:0). „Gintrai-Universitetui“ du įvarčius pelnė Zenatha Coleman (27, 86 minutėmis). „Zurich“ gretose pasižymėjo Fabienne Humm (73 min.). Prieš savaitę vykusios pirmosios rungtynės Šiauliuose baigėsi 1:1. „Gintra-Universitetas“ tarp 16-os stipriausių Europos komandų pateko ir 2014–2015 metų sezone.
2017-10-11

„Gintra-Universitetas“ pagrindines Čempionių lygos varžybas pradėjo lygiosiomis

Šiaulių „Gintra-Universitetas“ lygiosiomis pradėjo UEFA Čempionių lygos varžybas. Lietuvos futbolininkės turnyro šešioliktfinalyje trečiadienį namie 1:1 (1:1) sužaidė su „Zurich“ iš Šveicarijos. Abu įvarčiai krito per penkias pirmojo kėlinio minutes. 18-ąją įmušė svečių atstovė Martina Moser. 23-ąją rezultatą išlygino Zenatha Coleman. Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės Šveicarijoje.
2017-10-04

„Fulham“ ir „PSG” pralaimėjo išvykose

Ketvirtadienio vakarą buvo ir toliau buvo žaidžiamos UEFA Europos lygos grupės etapo rungtynės. Olandijoje „Twente“ futbolininkai priėmė svečius iš netolimosios Anglijos sostinės Londono – „Fulham“ klubą, kurį nugalėjo minimaliu rezultatu 1-0. Vienintelis dvikovos įvartis krito pačioje rungtynių pabaigoje, kai 89 minutę kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiuntė šeimininkų puolėjas Marcas Janko.
2011-12-02

Šveicarijos stadione paniką sukėlė kaukėtų chuliganų išpuolis

Net ir Šveicarijoje, klestinčioje ir neutralumu garsėjančioje valstybėje, siautėja futbolo chuliganai. Nemalonus incidentas kilo Ciuricho derbyje tarp „Zurich“ ir „Grasshoppers“ ekipų, kuomet kaukes dėvintys stambūs vyrai ėmė į pastarosios komandos sirgalių tribūną mėtyti deglus. Tai aistruolių sekcijoje sukėlė paniką bei privertė įsikišti riaušių policiją. Teisėjas netrukus nutraukė mačą.
2011-10-04

Portugalas C. Ronaldo jau treniruojasi

24-erių metų Madrido „Real“ futbolo klubo žvaigždė Cristiano Ronaldo baigia atsigauti po kelio traumos, dėl kurios be kamuolio buvo priverstas praleisti net kelias savaites. Brangiausias pasaulio futbolininkas tikisi, kad galės išbėgti į aikštę jau šio savaitgalio Ispanijos „La Liga“ čempionato mače su Santandero „Racingu“, bet „Realo“ vadovai nėra nusiteikę taip optimistiškai ir nenori rizikuoti savo žaidėjo sveikata.
2009-11-17

D. Šembero raudona kortelė, „Bayern“ fiasko ir grandų lygiosios

Antradienį  UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiami 4-ojo turo susitikimai. Juose anglų grandai vos išvengė nesėkmių, raudoną kortelę užsidirbo Deividas Šemberas, o „Bayernas“ atsidūrė ties praraja. Rungtynėse „Old Trafforde“ neįtikėtinai išsigelbėjo „Manchester United“ futbolininkai, kurie sužaidė lygiosiomis 3:3 (1:2) su Maskvos CSKA.