Čempionų lygoje – „Realo“ pergalė ir CSKA nesėkmė

Vakar aštuoniais susitikimais prasidėjo naujasis UEFA Čempionų lygos sezonas. Jau pirmoji varžybų diena, kuri buvo itin nesėkminga lietuviui Deividui Šemberui, pateikė keletą staigmenų.

Maskvos CSKA klubas, kuriame žaidžia ir D. Šemberas, su naujuoju treneriu Juande Ramosu nesugebėjo rasti jokių priešnuodžių prieš „Wolfsburgą“, kuris po trijų puolėjo Grafites įvarčių šventė pergalę rezultatu 3:1 (2:0).

Lietuviui D. Šemberui šis mačas susiklostė nesėkmingai: 40 min. jis savo baudos aikštelėje pargriovė varžovą ir taip „uždirbo“ 11 metrų baudinį, kurį realizavo pats nukentėjusysis Grafite.

Vasarą stipriai pasistiprinusi Madrido „Real“ ekipa svečiuose 5:2 (3:0) nugalėjo „Zurich“ vienuolikę.

Svečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo trijų įvarčių persvarą ir atrodė, kad antrasis kėlinys bus tik formalumas. Tačiau „Zurich“ futbolininkai per porą minučių pelnė du įvarčius ir atkūrė intrigą, kuri išliko iki 89 minutės, kai „Real“ žvaigždė Cristiano Ronaldo pelnė antrąjį savo ir ketvirtąjį komandos įvartį.

Per pridėtinį laiką „Real“ pervarą dar labiau sutvirtino Guti įvartis.

Kitame šios grupės mače AC „Milan“ klubas po įnirtingos kovos ir dviejų Fellipes Inzaghio įvarčių 2:1 (1:0) nugalėjo Prancūzijos vicečempionę Marselio „Olympique“ ekipą.

Praėjusio sezono Čempionų lygos finalininkas „Manchester United“ Turkijoje minimalia persvara 1:0 (0:0) palaužė „Besiktas“ futbolininkus. Pergalę „raudoniesiems velniams“ atnešė Paulo Scholeso įvartis. Tokiu pat rezultatu triumfavo ir kitas Anglijos grandas Londono „Chelsea“, namie 1:0 (0:0) privertęs pasiduoti FC „Porto“.

Kiek netikėtai pirmajame ture tik lygiąsias pasiekė Turino „Juventus“ (1:1 su Bordo „Girondins“) ir Madrido „Atletico“ (0:0 su Nikosijos APOEL) futbolininkai.

Visų antradienio rungtynių rezultatai:

A grupė:

Turino „Juventus“ (Italija) – Bordo „Girdondins“ 1:1 (0:0).

Įvarčiai: 63 min. Vicenzo Iaquinta 1:0, 75 min. Jaroslavas Plasilas 1:1.

Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) – Miuncheno „Bayern“ (Vokietija)
0:3 (0:0).

Įvarčiai: 64 min. Danielis van Buytenas 0:1, 85 min. Thomas Mulleris 1:1, 88 min. Thomas Mulleris 0:3

B grupė:

Stambulo „Besiktas“ (Turkija) – „Manchester United“ (Anglija) 0:1 (0:0).

Įvartis: 77 min. Paulas Scholesas 0:1

„Wolfsburg“ (Vokietija) – Maskvos CSKA (Rusija)
3:1 (2:0).

Įvarčiai: 36 min. Grafite 1:0, 41 min. (iš 11 m. baudinio) Grafite 2:0, 76 min. Alanas Dzagojevas 2:1, 86 min. Grafite 3:1.

C grupė:

„Zurich“ (Šveicarija) – Madrido „Real“ (Ispanija) 2:5 (0:3)

Įvarčiai: 27 min. Cristiano Ronaldo 0:1, 34 min. Raulis 0:2, 45 min. Gonzalo Higuainas 0:3, 64 min. Xavieras Margairazas (iš 11 m. baudinio) 1:3, 65 min. Silvanas Aegerteris 2:3, 89 min. Cristiano Ronaldo 2:4, 90 min. Guti 2:5.

Marselio „Olympique“ (Prancūzija) –  AC „Milan“ (Italija) 1:2 (0:1).

Įvarčiai: 28 min. Filippo Inzaghi 0:1, 49 min. Gabrielis Heinze 1:1, 75 min. Filippo Inzaghi 1:2.