paulas scholesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paulas scholesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paulas scholesas“.

Alexą Fergusoną sužavėjo Paulo Scholeso žaidimas

Po pergalingo starto Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester United“ ekipos treneris seras Alexas Fergusonas negailėjo pagyrų puikiai mače pasirodžiusiam 35-erių metų saugui Paului Scholesui. „Jis parodė, kad ir tokio amžiaus gali puikiai matyti aikštę, skirstyti tikslius ir savalaikius perdavimus,– teigė A. Fergusonas. – Norime jį tokį matyti kiekvienose rungtynėse“. „Mums reikėjo pergalės bet kokia kaina.
2010-08-17

Mančesterio derbyje viską lėmė įvartis 93-ią minutę

Šiandien centrinėse Anglijos „Premier“ lygos 35-ojo turo rungtynėse susikovė dvi Mančesterio miesto komandos – „Manchester City“ ir „Manchester United“. Itin svarbia ir dramatišką pergalę 1:0 (0:0) paskutinėmis sekundėmis išplėšė „raudionieji velniai“. Svečiuose žaidę praėjusių metų Anglijos čempionai turėjo keletą gerų progų įsiveržti į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje, tačiau jomis nepasinaudojo neiWayne'as Rooney, nei Ryanas Giggsas. 86 minutę „Man.
2010-04-17

D. Šembero raudona kortelė, „Bayern“ fiasko ir grandų lygiosios

Antradienį  UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiami 4-ojo turo susitikimai. Juose anglų grandai vos išvengė nesėkmių, raudoną kortelę užsidirbo Deividas Šemberas, o „Bayernas“ atsidūrė ties praraja. Rungtynėse „Old Trafforde“ neįtikėtinai išsigelbėjo „Manchester United“ futbolininkai, kurie sužaidė lygiosiomis 3:3 (1:2) su Maskvos CSKA.
2009-11-04

Čempionų lygoje – „Realo“ pergalė ir CSKA nesėkmė

Vakar aštuoniais susitikimais prasidėjo naujasis UEFA Čempionų lygos sezonas. Jau pirmoji varžybų diena, kuri buvo itin nesėkminga lietuviui Deividui Šemberui, pateikė keletą staigmenų. Maskvos CSKA klubas, kuriame žaidžia ir D. Šemberas, su naujuoju treneriu Juande Ramosu nesugebėjo rasti jokių priešnuodžių prieš „Wolfsburgą“, kuris po trijų puolėjo Grafites įvarčių šventė pergalę rezultatu 3:1 (2:0). Lietuviui D. Šemberui šis mačas susiklostė nesėkmingai: 40 min.
2009-09-16

Europos futbolo Supertaurę iškovojo „Zenit“

Europos Supertaurę penktadienį Monake surengtame kasmetiniame mače iškovojo UEFA taurės laimėtojas Sankt Peterburgo „Zenit“ klubas, rezultatu 2-1 įveikęs Čempionų lygoje triumfavusią Anglijos „Manchester United“ ekipą. Aktyviau žaidę Rusijos vienuolikės futbolininkai į priekį įsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet po kampinio galva kamuolį į tinklą pasiuntė puolėjas Pavelas Pogrebniakas.
2008-08-30

Čempionų lyga: Anglijos gigantų mūšiui artėjant

Šiandien 21 valandą 45 minutės pilnutėliame Maskvos „Lužnikų“ stadione dėl prestižiškiausio Europos futbolo turnyro trofėjaus susigrums Londono „Chelsea“ ir „Manchester United“ komandos. Praėjus 10 dienų nuo „Premier“ lygos sezono, kuriame triumfavo Mančesterio futbolininkai, pabaigos, du Anglijos futbolo milžinai nekantrauja atnaujinti savo santykių aiškinimąsi. Abiejų ekipų atstovai pripažįsta, kad Europos trofėjus yra didžiausia jų svajonė.
2008-05-21

Anglijos futbolo milžinai pasiekė Maskvą

Londono „Chelsea" ir „Manchester United" klubų futbolininkai atskrido į Maskvą, kurioje trečiadienį UEFA Čempionų lygos finale surems ginklus vieni prieš kitus. Pirmieji Rusijos žemę pasiekė „Manchester United“ žaidėjai. Po maždaug valandos nusileido ir Londono „Chelsea“ klubą skraidinęs lėktuvas. Abiejų klubų žaidėjai pirmąsias treniruotes turėtų surengti rytojaus popietę. Nė vienos ekipos nekankina rūpesčiai dėl traumų.
2008-05-19

„Manchester United“ klubas – Čempionų lygos finale

Antradienį atsakomosiose UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro pusfinalio rungtynėse Anglijos čempionas "Manchester United" klubas namuose 1:0 (1:0) įveikė "Barcelona" (Ispanija) vienuolikę ir po devynerių metų vėl žais šio turnyro finale. Pergalingą įvartį Mančesterio "Old Trafford" stadione 75 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 14-ąją pirmojo kėlinio minutę įmušė Paulas Scholesas.
2008-04-30

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį Anglijos klubams nepavyko iškovoti pergalės

Trečiadienį sužaistos dar dvejos pirmosios UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro ketvirtfinalio rungtynės, kuriose Anglijos klubams nepavyko iškovoti pergalės: Anglijos čempionė Londono "Chelsea" vienuolikė namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su "Valencia" (Ispanija) komanda, o Anglijos pirmenybių lyderis "Manchester United" klubas svečiuose 1:2 (0:1) nusileido "AS Roma" (Italija) futbolininkams. Rungtynėse Londone svečiai pirmavo po Davido Silvos (30 min.
2007-04-05

Lyderių pergalės Anglijos futbolo čempionate

Šeštadienį sužaistos aštuonerios Anglijos futbolo pirmenybių XXXI turo rungtynės, kuriose šešias pergales iškovojo aikščių šeimininkai, dvi - svečiai. Dvidešimties komandų turnyro lyderis "Manchester United" (78 tšk.) savo aikštėje 4:1 (0:1) sutriuškino dešimtojoje pozicijoje esančius "Blackburn Rovers" (40 tšk.) futbolininkus. Įvarčius nugalėtojams pelnė Paulas Scholesas (61 min.), Michaelas Carrickas (73 min.), Park Ji-sungas (83 min.) ir Ole Gunnaras Solskjaeras (90 min.