Antradienį  UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiami 4-ojo turo susitikimai. Juose anglų grandai vos išvengė nesėkmių, raudoną kortelę užsidirbo Deividas Šemberas, o „Bayernas“ atsidūrė ties praraja.

Rungtynėse „Old Trafforde“ neįtikėtinai išsigelbėjo „Manchester United“ futbolininkai, kurie sužaidė lygiosiomis 3:3 (1:2) su Maskvos CSKA. Dar 84 minutę Rusijos klubas pirmavo 3:1, tačiau Paulo Scholeso bei Antonio Valencios įvarčiai leido aikštės šeimininkams išvengti pralaimėjimo ir iškovoti vieną tašką.

Lietuvos rinktinės saugas Deividas Šemberas visą mačą, tiksliau iki 90 minutės, kai gavo antrą geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

Kitas Anglijos grandas Londono „Chelsea“ taip pat išplėšė lygiąsias, tik išvykoje: 66 min. po Sergio Aguero tikslaus smūgio Madrido „Atletico“ išsiveržė į priekį 1:0, bet „mėlynųjų“ puolėjas Didier Drogba 82 ir 88 min. pasižymėjo net du kartus. Visgi 90 min. dar vieną įvartį pelnė S. Aguero ir komandos išsiskyrė taikiai – 2:2 (0:0).

Ant bedugnės krašto atsidūrė Miuncheno „Bayern“ klubas. Vokiečiai vakar savo aikštėje sensacingai 0:2 (0:1) pralaimėjo Bordo „Girondins“ ir likus dviems turams iki grupių varžybų pabaigos nuo antros vietos A grupėje atsilieka net 4 taškais.

Saldaus revanšo nepavyko pasiekti žvaigždžių perpildytam Madrido „Realui“, kuris dvikovą „San Siro“ stadione su vietos AC „Milanu baigė lygiosiomis 1:1 (1:1). Pirmieji pasižymėjo svečiai, kai 29 min. įvartį įmušė Karimas Benzema, bet jau 35 min. Ronaldinho realizavo 11 metrų baudinį ir atstatė „status quo“.

Pirmojo kėlinio pabaigoje gražų įvartį dar pasiekė AC „Milan“ snaiperis Pato, bet rungtynių teisėjas tame epizode įžvelgė labai abejotiną brazilo pražangą ir įvarčio neįskaitė.

Įspūdingiausia pergale gali pasigirti Marselio „Olympique“, kuris namuose net 6:1 (2:1) sutrypė atvykėlius iš Šveicarijos – „Zurich“ futbolininkus.

Visų antradienio rungtynių rezultatai ir statistika:

A grupė

Miuncheno „Bayern“ (Vokeitija) – Bordo „Girondins“ (Prancūzija) 0:2 (0:1).

Įvarčiai: 37 min. Yoannas Gourcuffas 0:1, 90 min. Marouane‘as Chamakhas 0:2.

Haifos „Maccabi“ (Izraelis) – Turino „Juventus“ (Italija) 0:1 (0:1).

Įvartis: 45 min. Mauro Camoranesi 0:1.

B grupė

Stambulo „Besiktas“ (Turkija) – „Wolfsburg“ (Vokietija) 0:3 (0:1).

Įvarčiai: 14 min. Zvjezdanas Misimovičius 0:1, 80 min. Christianas Gentneris 0:2, 87 min. Edinas Dzeko 0:3.

„Manchester United“ (Anglija) – Maskvos CSKA (Rusija) 3:3 (1:2).

Įvarčiai: 25 min. Alanas Dzagojevas 0:1, 29 min. Michaelas Owenas 1:1, 31 min. Milošas Krasičius 1:2, 47 min. Vasilijus Berezutskis 1:3, 84 min. Paulas Scholesas 2:3, 90 min. Luisas Antonio Valencia 3:3.

Raudona kortelė: 90 min. iš aikštės pašalintas Deividas Šemberas (CSKA).

C grupė

AC „Milan“ (Italija) – Madrido „Real“ (Ispanija) 1:1 (1:1).

Įvarčiai: 29 min. Karimas Benzema 0:1, 35 min. Ronaldinho 1:1.

Marsellio „Olympique“ (Prancūzija) – „Zurich“ (Šveicarija) 6:1 (2:1).

Įvarčiai: 3 min. Silvanas Aegerteris 1:0, 11 min. Fabrice‘as Abrielis 2:0, 31 min. Alexandre‘as Alphonse‘as 2:1,  51 min. Mamadou Niangas 3:1, 80 min. Hiltonas 4:1, 87 min. Benoitas Cheyrou 5:1, 89 min. Brandao 6:1.

D grupė

Nikosijos APEOL (Kipras) – FC „Porto“ 0:1 (0:0).

84 min. Radamelis Falcao 0:1.

Madrido „Atletico“ (Ispanija) – Londono „Chelsea“ (Anglija) 2:2 (0:0).

Įvarčiai: 66 min.  Sergio Aguero 1:0, 82 min. Didier Drogba 1:1, 88 min. Didier Drogba 1:2, 90 min. Sergio Aguero 2:2.

A, B, C ir D grupių turnyrinės lentelės po 4 turų:

Siūlome pasižiūrėti „Manchester United“– CSKA, AC „Milan“–Madrido „Real“, „Atletico“–„Chelsea“ ir „Bayern“–„Girondins“ rungtynių įvarčius: