atletico

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atletico“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atletico“.

Madrido derbyje užfiksuotos dramatiškos lygiosios

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykęs Madrido derbis tarp „Real“ ir „Atletico“ komandų baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 1:1. Pirmieji mače į priekį įsiveržė šeimininkai, kai Brahimas Diazas 20-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.  „Atletico“ bandė pasinaudoti pranašumu smūgiuojant galva ir keliant kamuolius į baudos aikštelę.
2024-02-05

Čempionų lygos vakaras: nuostabiai atsitiesęs Ukrainos klubas ir įvarčių lietus

Vėlų trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti net 8 susitikimai. Įspūdingą pergalę iškovojo Donetsko „Šachtar“ klubas. Ukrainiečiai išvykoje 3:2 palaužė Antverpeno „Royal“ futbolininkus. Jau 3 min. šeimininkų klubo gretose pasižymėjo A. Muja, o 33 min. A. Balikwisha rezultatą padvigubino. Antrajame kėlinyje prasidėjo Ukrainos klubo šou – 48 min. rezultatą sušvelnino D. Sikanas, o 71 min. rezultatą išlygino Y. Rakitskiy. 76 min. „Šachtar“ į priekį išvedė D. Sikanas.
2023-10-05

Ispanijos čempionate – raudonos kortelės ir emocinga „Atletico“ pergalė

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:0 įveikė „Osasuna“ futbolininkus. Antoine‘as Griezmannas 20-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Atletico“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Johanas Mojica 37-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Chimy Avila 54-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.
2023-09-29

Vartininkas pelnė ypač svarbų įvartį „iš žaidimo“: tapo tik antruoju tokiu istorijoje

Antradienį prasidėjusioje Čempionų lygos E grupėje užfiksuotos dramatiškos lygiosios tarp Madrido „Atletico“ ir Romos „Lazio“. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę ispanai paskutinę rungtynių akimirką praleido varžovų vartininko Ivano Provedelio įvartį ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Tai buvo tam tikras I.Provedelio revanšas, kuris liko įskaudintas po to, kai pirmoje rungtynių pusėje Pablo Barriosas įmušė įvartį į jo ginamus vartus, kuomet smūgio trajektorija buvo smarkiai pakeista po „Lazio“ ...
2023-09-20

UEFA Čempionų lyga: atsilikinėję čempionai galiausiai palaužė serbus, „Barcelona“ sutrypė varžovus

Vėlų antradienio vakarą buvo sužaisti likę šeši dienos UEFA Čempionų lygos susitikimai. Pergalingai startavo nugalėtojų titulą ginantis „Man City“ klubas. Anglijos ekipa G grupės rungtynėse namuose 3:1 įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ klubą. Įdomu tai, kad, nepaisant dominavimo pirmajame kėlinyje, būtent „Man City“ teko vytis varžovus. Serbai į priekį įsiveržė jau per teisėjo pridėtą laiką, kai pasižymėjo Osmanas Bukari.
2023-09-19

Net 6 galingi Europos klubai sužiuro į legendinio žaidėjo sūnų

„Borussia Monchengladbach“ puolėjas Marcusas Thuramas, legendinio Liliano Thuramo sūnus, tapo itin pageidaujamu žaidėju Europos rinkoje. Bent jau taip skelbia „AS“ žurnalistai, kurie įvardijo net 6 klubus, kurie domisi 25-ų prancūzo paslaugomis. Pirmiausia, futbolininko paslaugos sudomino Madrido „Atletico“. Tačiau dabar apie galimas derybas kalba ir Milano „Inter“, Turino „Juventus“, „Liverpool“, „Arsenal“ ir „Tottenham“. „Borussia Monchengladbach“ marškinėlius puolėjas vilki nuo 2019-ųjų.
2023-02-03

Pamatykite: po pelnyto įvarčio Morata paerzino „Real“ aistruolius

Madrido „Atletico“ puolėjas Alvaro Morata vakar įmušė pirmąjį įvartį Ispanijos taurės ketvirtfinalio rungtynėse su „Real“. Priminsime, kad „Atletico“ rungtynes pralaimėjo 1:3 ir iškrito iš turnyro. Kuomet A.Morata pelnė įmušė įvartį, jis pabandė uždengti pirmąsias savo pavardės raides, kad būtų matoma tik „rata“. Ispanų kalboje tai reiškia „žiurkė“. Reikėtų pabrėžti, kad A.Morata yra Madrido „Real“ auklėtinis ir atstovaudamas „karališkam klubui“ įmušė 31 įvartį per 95 rungtynes.
2023-01-27

Depay'us sukirto rankomis su „Atletico“

Nyderlandų žaidėjas gali persikelti į „Atletico“. „Barcelonos“ puolėjas Memphis Depay'us sutarė su Madrido „Atletico“ dėl asmeninių sutarties sąlygų. „Mundo Deportivo“ skelbia, kad sutartis galios iki 2025-ųjų. Derybos tarp klubų tęsiasi. Pasak šaltinių, katalonai pasiūlė iškeisti olandą į Yannicką Carrasco, tačiau Madride šį pasiūlymą atmetė. 28-ų M.Depay'us per savo karjerą yra žaidęs „PSV Eindhoven“, „Manchester United“, „Lyon“ ekipose.
2023-01-19

Portugalijos rinktinėje žibantis Felixas domina Anglijos klubus

Madrido „Atletico“ ir Portugalijos rinktinės puolėjas Joao Felixas gali persikelti į Angliją, skelbia „Marca“. Pasak šaltinių, naujuoju 23-ų žaidėjo klubu gali tapti „Aston Villa“. Futbolininko agentas Jorge Mendesas jau pradėjo derybas. Dabartinė J.Felixo sutartis su „Atletico“ galioja iki 2026-ųjų. Portalas „Transfermarkt“ vertina žaidėją 50 mln. eurų. Priminsime, kad į „Atletico“ portugalas persikėlė 2019-aisiais iš „Benfica“ klubo už 127,2 mln. eurų.
2022-12-07

Po nesėkmių ruožo „Atletico“ svarsto apie galimus pokyčius trenerių štabe

Madrido „Atletico“ svarsto galimybę atleisti vyriausiąjį trenerį Diego Simeonę. Pasak ispanų žiniasklaidos, klubo vadovai galvoja vietoje argentiniečio pasikviesti Ispanijo rinktinės trenerį Luisą Enriquę arba buvusį PSG trenerį Mauricio Pochettino. „Atletico“ jau nelaimėjo penkerių iš eilės rungtynių.