Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykęs Madrido derbis tarp „Real“ ir „Atletico“ komandų baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 1:1.

Pirmieji mače į priekį įsiveržė šeimininkai, kai Brahimas Diazas 20-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

„Atletico“ bandė pasinaudoti pranašumu smūgiuojant galva ir keliant kamuolius į baudos aikštelę. Pavojingų progų susikurti pavyko, bet pirmajame kėlinyje rezultatas nepakito.

Antrojo kėlinio pradžioje S.Savičius visgi pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau po VAR buvo užfiksuota nuošalė, o įvartis neįskaitytas.

Progų padvigubinti rezultatą turėjo ir „Real“, bet greitose kontratakose pritrūkdavo tikslumo.

Ir kai jau atrodė, kad „Real“ švęs minimalią pergalę, „Atletico“ pasinaudojo sumaištimi. Marcosas Llorente 93-ąją minutę pirmasis suskubo prie kamuolio ir puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką bei išplėšė derbyje dramatiškas lygiąsias 1:1.