Ispanijoje pergalę šventė „Barcelona“. „La Liga“ pirmenybėse „Barcelona“ išvykoje susikovė su „Alaves“ klubu. Dešimtyje rungtynes užbaigę „Barcelona“ žaidėjai laimėjo rungtynes 3:1 (1:1).

Pirmajame kėlinyje buvo pelnytas vienintelis įvartis. Puikiai kamuolį suvaldęs Robertas Lewandowskis atsidūrė prieš vartininką bei užtikrintai pasižymėjo.

Antrasis kėlinys startavo aktyviu abejų komandų žaidimu puolime. „Barcelona“ pelnė savo antrąjį įvartį po Ilkay‘aus Gundogano atakos, o „Alaves“ atsakė Samu Omorodiono smūgiu galva.

59-ąją minutę į aikštę Xavi metė Vitorą Roque, o brazilas netruko atsidurti įvykių sūkuryje. Jau po keturių minučių jis pasiuntė kamuolį į oponentų vartus, o vėliau per penkias minutes prieš save išvydo dvi geltonas korteles ir paliko savo komandą žaisti su 10 žaidėjų.

Nepaisant žaidėjo netekties „Barcelona“ užtikrintai išlaikė persvarą ir iškovojo tris taškus.

Šeš02-03Valencia15 : 00Almeria

Šeš02-03Granada17 : 15Las Palmas

Šeš02-03Alaves19 : 30Barcelona

Šeš02-03Girona22 : 00Real Sociedad

Sek02-04Villarreal15 : 00Cadiz

Sek02-04Osasuna17 : 15Celta Vigo

Sek02-04Real Betis19 : 30Getafe

Sek02-04Real Madrid22 : 00Atletico Madrid