Dramatišku stiliumi baigėsi Afrikos Tautų taurės ketvirtfinalio mačas tarp Dramblio kaulo kranto futbolininkų ir didžiąją rungtynių dalį padėties šeimininke buvusio Malio.

Dramblio Kaulo Kranto futbolininkų bėdos prasidėjo 43-ią rungtynių minutę kai raudoną kortelę užsidirbo centro gynėjas Odilonas Kossounou.

Po didžiosios pertraukos Maliui pavyko išnaudoti kiekybinį pranašumą ir šie 71-ą minutę po Dorgeleso Nene įvarčio išsiveržė į priekį 1:0.

Visgi per likusį pagrindinį žaidimo laiką Maliui persvaros išsaugoti nepavyko, o išlyginamąjį įvartį Dramblio Kaulo Kranto vienuolikei 90-ą mimutę pelnė „Brighton“ talentas Simonas Adingra.

Per pratęsimą prireikė abiejų kėlinių, o per jį didžiąją laiko dalį Malio futbolininkai buvo užgulę priešininkų baudos aikštelę.

Visgi pačioje antrojo pratęsimo pabaigoje labiau patyrusiems Dramblio Kaulo Kranto futbolininkams pavyko uždirbti baudos smūgį, kurį sėkmingai išplidę pelnė pergalingą įvartį 2:1. Pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Oumaras Diakite, kuriam netrukus buvo parodyta antroji geltona kortelė, nes 21-erių futbolininkas džiaugdamasis nusvilko marškinėlius.

Pergalingas įvartis:

Kadangi mačo arbitras pridėjo tik vieną žaidimo minutę, Malio futbolininkai net nebespėjo surengti paskutinės savo atakos, dėl ko aikštėje kilo didžiulis šios šalies atstovų nepasitenkinimas ir apsistumdymas tarp futbolininkų.

Pusfinalyje Dramblio Kaulo Krantas susitiks su Kongo Demokratine Respublika, kuri vakar 3:1 įveikė Gvinėją.

Kitame pusfinalyje Nigerija kausis su Žaliojo Kyšulio bei Pietų Afrikos Respublikos poros nugalėtoju.