Vėlų antradienio vakarą buvo sužaisti likę šeši dienos UEFA Čempionų lygos susitikimai. Pergalingai startavo nugalėtojų titulą ginantis „Man City“ klubas.

Anglijos ekipa G grupės rungtynėse namuose 3:1 įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ klubą. Įdomu tai, kad, nepaisant dominavimo pirmajame kėlinyje, būtent „Man City“ teko vytis varžovus.

Serbai į priekį įsiveržė jau per teisėjo pridėtą laiką, kai pasižymėjo Osmanas Bukari. Visgi nugalėtojų titulą ginanti Mančesterio ekipa vos prasidėjus antrajam kėliniui sutvarkė reikalus.

Iš pradžių įvartį įmušė Juliana Alvarezas, o 60-ąją minutę po jo perdavimo įvartį pelnė ir Erlingas Haalandas. Mačui artėjant prie pabaigos šeimininkų pergalę įtvirtino Rodri.

E grupėje „Feyenoord“ klubas namuose 2:0 pranoko Glazgo „Celtic“.

Iš pradžių pirmajame kėlinyje gražiu baudos smūgiu įvartį pelnė Calvinas Stengsas, o antrajame kėlinyje įvartį pridėjo Alireza Jahanbakhshas.

Įdomu tai, kad Olandijos klubas 68 minutę dar nerealizavo 11 m baudinio, o „Celtic“ mačą baigė devyniese. Už dvi geltonas korteles buvo išvarytas Gustafas Lagerbielke, o po šešių minučių, 70-ąją, už grubią pražangą raudoną kortelę gavo Thiago Holmas.

Kitame grupės mače Madrido „Atletico“ ir Romos „Lazio“ sužaidė lygiosiomis 1:1. Svečiai ilgą laiką pirmavo po pirmajame kėlinyje pelnyo Pablo Barrioso įvarčio, bet Romos ekipa paskutinėmis minutėmis išplėšė lygiąsias.

Jau per teisėjo pridėtą laiką tašką „Lazio“ išplėšė vartininkas Ivanas Provedelis. Jis įmušė galva jau tiksint paskutinėms mačo sekundėms.

F grupėje PSG namuose 2:0 įveikė Dortmundo „Borussia“ ekipą. Prancūzai abu įvarčius pelnė vos prasidėjus antrajam kėliniui, kai po kartą pasižymėjo Kylianas Mbappe ir Achrafas Hakimi.

Tuo tarpu H grupėje „Barcelona“ be didesnio vargo net 5:0 sutriuškino „Antwerpen“.

Katalonai tris įvarčius buvo pelnę jau per pirmąsias 22 minutes. Po pertraukos dar po įvartį pridėjo Joao Felixas ir Gavi.

Kitose grupės rungtynėse Donecko „Shakhtar“ namuose 1:3 nusileido „Porto“. Įdomu tai, kad visi įvarčiai mače buvo pelnyti per pirmąjį pusvalandį.

Portugalai pirmavo po 8-ąją minutę pelnyto Galeno įvarčio, bet „Shakhtar“ po penkių minučių rezultatą išlygino, kai pasižymėjo Kevinas Kelsy.

Tačiau dar po dviejų minučių tas pats Galeno vėl išvedė svečius į priekį, o 29-ąją minutę Mehdi Taremi pelnė ir trečiąjį „Porto“ įvartį.