Antradienį prasidėjo UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapas, kuriame likusios aštuonios komandos kovoja dėl bilietų į pusfinalį.

Intriguojantis mačas vyko Anglijoje, kur šalies čempionas „Manchester City“ kovėsi su Madrido „Atletico“. Josepo Guardiolos auklėtiniai svečius iš Ispanijos įveikė minimaliu rezultatu 1:0.

Pirmajame kėlinyje svečiai surakino „Manchester City“ klubą savo gynybos gniaužtuose. Nors šeimininkai bandė kažką kurti, bet ispanai gynyboje žaidė užtikrintai.

Po pertraukos vaizdas išliko panašus, kol galiausiai 70-ąją minutę šeimininkams pavyko pralaužti „Atletico“ gynybines barikadas, kai po Philo Fodeno gražaus reido ir tikslaus perdavimo į gerą poziciją išvestas Kevinas De Bruyne pelnė įvartį.

Paskui K. De Bruynas dar sykį pavojingai smūgiavo į vartus. „Manchester City“ užtikrintai kontroliavo kamuolį, išlaikė minimalią persvarą iki mačo pabaigos ir šventė pergalę.

Kitame ketvirtfinalyje pergalę iškovojo „Liverpool“ klubas, kuris svečiuose 3:1 pranoko Lisabonos „Benfica“ ekipą.

Anglai dukart pasižymėjo jau pirmajame kėlinyje. Iš pradžių 17-ąją minutę po pakelto kampinio įvartį pelnė gynėjas Ibrahimas Konate.

O 34-ąją po puikaus komandos draugo perdavimo svečių rezultatą padvigubino Sadio Mare.

Bet šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti. Iškart po pertraukos, 49-ąją minutę, Darwinas Nunezas rezultatą sušvelnino.  Netrukus „Benfica“ sukurė dar kelias pavojingas atakas, bet svečių vartų sargas Allissonas apgynė savo vartus.

„Liverpool“ paskui patys kelis kartus pavojingai smūgiavo į varžovų vartus. Galiausiai 87-ąją minutę Luizas Diazas pelnė trečiąjį svečių įvartį ir įtvirtino „Liverpool“ pergalę 3:1.

Atsakomieji abiejų porų mačai bus žaidžiami po savaitės.