„Optibet A lygos“ 6-ajame ture užfiksuotos dramatiškos lygiosios. Marijampolės „Sūduvai“ namuose tik per pridėtą rungtynių laiką pavyko išsigelbėti nuo pralaimėjimo Telšių „Džiugui“.

Telšiškiai visą kėlinį pirmavo po Luko Ankudinovo įvarčio, bet rungtynių pabaigoje vicečempionus išgelbėjo tikslus Jevgeno Protasovo smūgis. Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).

Pirmajame kėlinyje abi komandos ryškesnėmis progomis neišsiskyrė. Marijampoliečiai arčiausiai įvarčio buvo 26 minutę, kai Kule Mbombo baudos aikštelės centre pavojingai galva smūgiavo šalia vartų.

Tuo tarpu „Džiugas“ daugiau laiko praleido gynyboje, bet prieš pertrauką sugebėjo išnaudoti gautą galimybę standartinėje situacijoje. Edwardo Sarpongo perdavimą baudos aikštelėje puikiai „uždarė“ L. Ankudinovas, smeigęs galingą smūgį galva. Saugui tai buvo pirmasis sezono įvartis.

Po pertraukos „Sūduva“ padidino spaudimą, o 65 minutę turėjo auksinę progą išlyginti rezultatą. Marko Rommenso perdavimas link tolimojo virpsto pasiekė prie vartų linijos buvusį K. Mbombo, bet jam nepavyko kamuolio pasiųsti į vartus.

Po kelių minučių šeimininkai dar kartą rimtai pagrasino svečių vartams. Po gražios kombinacijos baudos aikštelėje O. Rommensas taikėsi į viršutinį vartų kampą, bet vartininkas Vincentas Šarkauskas puikiai blokavo smūgį.

Intensyvus „Sūduvos“ spaudimas davė vaisių jau per pridėtą laiką. Po keitimo aikštėje pasirodęs Jevgenas Protasovas tolimu šūviu surado kamuoliui vietą vartų tinkle. Ukrainietis taip atidarė savo įvarčių sąskaitą šiame sezone.

„Sūduva“ (6 tšk.) po rungtynių toliau rikiuojasi 7 vietoje. „Džiugas“ (6 tšk.) išlieka 8 pozicijoje.