„Porto“ UEFA Čempionų lygos B grupės rungtynėse 2 – 1 nugalėjo Madrido „Atletico“ futbolininkus ir užsitikrino pirmąją vietą.

Mehdi Taremi jau 5-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Porto“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Stephenas Eustaquio 24-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

M.Taremi 51-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Janas Oblakas.

Antoine‘as Griezmannas 68-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir šio įvarčio neįskaitė.

Galeno 74-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Ivanas Marcano per pridėtą rungtynių laiką nukreipė kamuolį į savus vartus ir susitikimo rezultatas tapo 1:2.

Tuo tarpu kitas šios grupės susitikimas tarp Lėverkuzeno „Bayer“ ir „Club Brugge KV“ komandų baigėsi lygiosiomis 0 – 0.

„Porto“ po šešerių sužaistų rungtynių surinko 12 taškų ir finišavo pirmoje B grupės vietoje. „Club Brugge KV“ su 11 taškų liko antra ir iškovojo kelialapį į atkrintamąsias kovas. Tuo tarpu „Bayer“ su 5 taškais liko trečias ir pasirodymą tęs Europos lygoje, o „Atletico“ baigė savo pasirodymą taip pat su 5 taškais paskutinėje, ketvirtoje vietoje.

„Atletico“ pirmą kartą istorijoje finišavo paskutinė Čempionų lygos grupės vietoje ir užfiksavo antrą prasčiausią rezultatą šiame turnyre, surinkusi 5 taškus (3 taškus iškovojo 2009/10 metų sezone).