Dambrauskas lygiosiomis debiutavo Graikijoje

Sekmadienį Graikijos Super lygoje debiutavo treneris Valdas Dambrauskas, o jo debiutas prie Kretos OFI klubo vairo pasibaigė lygiosiomis. Lietuvio treniruojamas OFI išvykoje su Salonikų „Aris“ sužaidė lygiosiomis 1:1.

OFI ekipa šiose rungtynėse pirmieji pelnė įvartį 49 minutę, o jį pelnė Jonas Toralis. Visgi, garsaus anglo Alano Pardew treniruojamas „Aris“ rezultatą išlygino 57 minutę, kai pasižymėjo puolėjas Andre Gray’us.

OFI klubui tai buvo jau trečiosios lygiosios iš eilės ir po jų Kretos klubas su 7 taškais rikiuojasi vienuoliktoje vietoje. Tuo metu „Aris“ su 14 taškų yra šeštas.