Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse svečiuose 1:0 nugalėjo „Getafe“ futbolininkus.

Ederis Militao 3-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Rodrygo 40-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį ir pasižymėti nepavyko.

Aurelienas Tchouameni 48-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas nepakito.

Tas pats Rodrygo 57-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Galiausiai svečiai apsigynė ir šventė minimalią pergalę.

Kitose turo rungtynėse Madrido „Atletico“ 2:1  palaužė „Gironą“. Abu įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Angelis Correa.

O dar kitose rungtynėse „Sevilla“ ir Bilbao „Athletic“ išsiskyrė taikiai 1:1.