Ispanijos čempionate – raudonos kortelės ir emocinga „Atletico“ pergalė

Vaizdo įrašas

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:0 įveikė „Osasuna“ futbolininkus.

Antoine‘as Griezmannas 20-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Atletico“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Johanas Mojica 37-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Chimy Avila 54-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Lucas Torro 66-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Janas Oblakas meistriškai atrėmė kamuolį.

J.Mojica 75-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir šio susitikimo rezultatas išliko nepakitęs.

Rodrigo Riquelme 81-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Ch.Avila buvo nubaustas raudona kortele, Alvaro Morata užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto taip pat į raudoną, bei du žaidėjai paliko aikštę.

Davidas Garcia 87-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.