osasuna

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „osasuna“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „osasuna“.

Fantastiškas Bellinghamas nukalė „Real“ dar vieną pergalę Ispanijoje

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse ir toliau pergales skina Madrido „Real“ klubas. Šeštadienį Madrido atstovai namuose 4:0 sutriuškino „Osasuna“ ekipą. Pergalė šiose rungtynėse leido „Real“ išlaikyti pirmąją poziciją „La Liga“ pirmenybėse: per pirmus devynis turus jie nesėkmę patyrė vos kartą. Dar kartą į priekį „Real“ vedė Jude‘as Bellinghamas. Jaunasis anglas pelnė du pirmuosius „Real“ įvarčius šiose rungtynėse. Vėliau antrajame kėlinyje savo įvarčius pridėjo ir Vinicius bei Joselu.
2023-10-07

Ispanijos čempionate – raudonos kortelės ir emocinga „Atletico“ pergalė

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:0 įveikė „Osasuna“ futbolininkus. Antoine‘as Griezmannas 20-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Atletico“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Johanas Mojica 37-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Chimy Avila 54-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.
2023-09-29

Lewandowskio smūgis tik rungtynių pabaigoje išplėšė „Barcelona" pergalę prieš „Osasuna“ futbolininkus

„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Osasuna“ futbolininkus. Frenkie de Jongo 2-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Aimaras Orozas 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko Marco Andre ter Stegeno rankose.
2023-09-04

„Real“ klubas po 9 metų pertraukos iškovojo Ispanijos Karaliaus taurę

Madrido „Real“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės finale 2:1 įveikė „Osasuna“ futbolininkus ir tapo šio turnyro nugalėtojais. „Real“ puolėjas Rodrygo jau 2-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Real“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Netrukus pavojingų epizodų sukūrė abi komandos, bet pasižymėti nepavyko. „Real“  gynėjo Davido Alabos dar 32-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiųstas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.
2023-05-07

Benzema nerealizavo 11 m baudinio, „Real“ prarado pirmuosius taškus Ispanijoje

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynes namuose su „Osasuna“ baigė lygiosiomis 1:1 ir prarado pirmuosius taškus šiame sezone.  Viniciusas Junioras 42-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ į priekį 1:0. Kike Garcia 50-ąją minutę galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Unai Garcia už pražangą buvo nubaustas raudona kortele, o K.Benzema 79-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo po VAR ...
2022-10-03

Benzema pramušė du 11 m baudinius, bet „Real“ iškovojo užtikrintą pergalę

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:1 įveikė „Osasuna“ futbolininkus. Davidas Alaba 12-ąją tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0. Ante Budimiras 14-ąją minutę puikiu smūgiu greitai atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Marco Asensio 45-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus persvėrė rezultatą „Real“ naudai 2:1. Karimas Benzema du kartus iš eilės antraja...
2022-04-21

„Real“ neįveikė 19-os „La Liga“ komandos

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Osasuna“ ir Madrido „Real“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Aridane‘as 30-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas. Tikslaus perdavimo sulaukęs Marco Asensio 49-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Sergio Herrera atrėmė kamuolį. Karimas Benzema 61-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2021-01-09

„Real“ medikai raunasi plaukus: traumą patyrė dar vienas žaidėjas

Madrido „Real“ ekipos futbolininkai ir toliau krenta kaip lapai. Tik šią vasarą komandą papildęs gynėjas Ferlandas Mendy tapo dar vienu traumuotu šios ekipos žaidėju. „Marca“ praneša, kad prancūzas nesitreniravo su komanda antradienį ir praleis „Real“ rungtynes su „Osasuna“. Tuo tarpu „Real“ atstovai jau oficialiai patvirtino, kad F. Mendy patyrė traumą. Jis dalyvavo rungtynėse su „Sevilla“, tačiau buvo priverstinai pakeistas.
2019-09-24

Messi reabilitacija vyksta lėčiau nei planuota

„Barcelona“ ekipa šį savaitgalį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse susitiks su „Osasuna“ vienuolike, tačiau ir šiose rungtynėse nedalyvaus traumą besigydantis Lionelis Messi. Argentinietis prieš sezoną prisijungė prie „Barcelona“ pasirengimo, tačiau patyrė blauzdos traumą jau pirmojoje treniruotėje ir nuo to laiko nedalyvauja komandos rungtynėse. „Marca“ praneša, kad L. Messi jau yra prisijungęs prie „Barcelona“ treniruočių, tačiau iki šiol dirba su asmeniniu treneriu.
2019-08-28

Ispanijoje vargo ir „Real“, ir „Barca“

Šeštadienį Ispanijoje pergales vienodais rezultatais iškovojo Madrido „Real“ ir „Barcelona“. Čempionato lyderės savo varžovus nugalėjo 3:2. „Real“ svečiuose 3:2 (1:1) palaužė Chichono „Sporting“. Šeimininkai dukart pirmavo. Jiems 14-ąją minutę įvartį pelnė kroatas Duje Čopas, 50-ąją – Mikelis Vesga. „Real“ rezultatą išlygino Isco (17 minutė) bei Alvaro Morata (59 min.). Isco įmušė ir pergalingą įvartį, pasižymėjęs 90-ąją minutę.