0

Ispanijos čempionate triuškinančią pergalę iškovojo Madrido „Real„ klubas. Ispanijos sostinės komanda namuose net 7-1 be gailesčio sutrypė Pamplonos „Osasuna“ futbolininkus.

Pirmasis šių rungtynių įvartis krito 23-ą minutę, kai po Angelio Di Maria atlikto perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė penktadienį „Auksinį batelį" atsiėmęs Cristiano Ronaldo.

Visgi 31-ą minutę Ibrahima Balde rezultatą išlygino, kai svečiai netikėtai užklupo „Real„ ekipą greitai įžaidę baudos smūgį. Tiesa, jau po trijų minučių „Real“ pranašumą atstatė gynėjas Pepe.

40-ą minutę pelnytu įvarčių galėjo džiaugtis ir „karališkojo" klubo puolėjas Gonzalo Higuainas. Pastarasis futbolininkas baudos aikštelėje suklaidino varžovą ir puikiu smūgiu nuginklavo vartininką.

Antrame kėlinyje, 54-ą minutę, už pražangą prieš Mesutą Ozilą antrą geltoną kortelę gavo Eneko Satrustegui. Negana to, buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į svečių vartus, kurį realizavo Ronaldo.

Dar po keturių minučių Cristiano jau džiaugėsi „hat-tricku", kuomet po Alvaro Arbeloa perdavimo tiksliu smūgiu galva nepaliko jokių šansų vartų sargui Andresui Fernandezui.

Kiek vėliau krito dar du įvarčiau į svečių vartus. Abu juos „Los Blancos" ekipai pelnė puolėjas Karimas Benzema, kuris mačą pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

„Real Madrid" 7 - 1 „Osasuna“

23' [1 - 0] Cristiano Ronaldo, 31' [1 - 1] Ibrahima Balde, 34' [2 - 1] Pepe, 40' [3 - 1] Gonzalo Higuain, 54' [4 - 1] Cristiano Ronaldo (11 m.), 58' [5 - 1] Cristiano Ronaldo, 63' [6 - 1] Karim Benzema, 81' [7 - 1] Karim Benzema.