0

Sekmadienį vakare Ispanijos "Primera" čempionate įvyko dvejos XXVIII-ojo turo rungtynės.

Savo žiūrovų palaikoma "Barcelona" ekipa susitiko su Pamplonos "Osasuna", kurią be vargo nugalėjo rezultatu 7-0.

Pirmasis katalonus į priekį išvedė Lionelis Messi, o dar pirmajame kėlinyje po įvartį pridėjo Alexis Sanchezas bei Andresas Iniesta.

Kitos 45 minutės nebuvo tokios rezultatyvios kaip pirmajame kėlinyje. Antrąjį įvartį argentiniečiui L.Messi pavyko pelnyti 63-ąją minutę, o po 15 minučių įvarčiu pasižymėjo po keitimo pasirodęs Christianas Tello.

88-ąją minutę L.Messi pelnė trečią įvartį po Dani Alveso perdavimo. Taip pat prie varžovų žeminamo pralaimėjimo prisidėjo ir Pedro, kuris pasižymėjo per pridėtą teisėjo laiką.

Turnyrinės lentelės viršūnėje ir toliau ramu - Madrido "Real" klubas pirmauja su 70 taškais savo sąskaitoje, o "baltuosius" vejasi Madrido "Atletico" ir "Barcelona".

Šiandien Ispanijos pirmenybėse bus sužaisti dar dveji susitikimai.