Madrido „Real“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės finale 2:1 įveikė „Osasuna“ futbolininkus ir tapo šio turnyro nugalėtojais.

„Real“ puolėjas Rodrygo jau 2-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Real“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Netrukus pavojingų epizodų sukūrė abi komandos, bet pasižymėti nepavyko.

„Real“  gynėjo Davido Alabos dar 32-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiųstas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Vis tik po pertraukos „Osasuna“ rezultatą pavyko išlyginti, kai Lucas Torro 58-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką (1:1).

Bet į tai atsakymą turėjo Madrido ekipa. Rodrygo 70-ąją minutę tiksliai nukreipė jam labai patogiai atšokusį kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir vėl persvėrė rezultatą „Real“ naudai 2:1.