0

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate sužaistos ketverios antrojo turo rungtynės.

Kone didžiausia staigmena užfiksuota Madrido derbyje tarp „Getafe“ ir „Real“ ekipų. Aiškiu favoritu prieš mačą laikytas „Real“ pirmavo po Gonzalo Higuaino įvarčio pirmajame kėlinyje, tačiau aikštės šeimininkai nenuleido rankų ir 53 minutę galva, po standartinės padėties, pasižymėjo Juanas Valera - 1:1.

Praleidę įvartį „Real“ pradėjo spausti varžovus, tačiau šie gynėsi drausmingai ir 75 minutę, išnaudoję greitą kontrataką, rezultatą persvėrė savo naudai. Kad ir kaip stengėsi, karališkojo klubo žaidėjams užsivedusių „Getafe“ vyrų palaužti nepavyko, o 90 minutę raudoną kortelę gavo „Real“ gynėjas Fabio Coentrao. „Real“ patyrė netikėtą nesėkmę ir, po dviejų sužaistų turų, nuo pergalę iškovojusios „Barcelona“ ekipos turnyrinėje lentelėje atsilieka jau 5 taškais.

„Getafe“ 2 - 1 „Real“

• 27' [0 - 1] G. Higuain

• 53' [1 - 1] J. Valera

• 75' [2 - 1] A. Barrada

• 90' F. Coentrao raudona kortelė

Nelengvai rinkti taškus sekėsi Katalonijos milžinei, „Barcelona“ ekipai. Pamplonos mieste, rungtynėse prieš vietos „Osasuna“, Tito Vilanovos auklėtiniai pirmieji praleido įvartį ir 25 minutę net galėjo praleisti antrą įvartį, tačiau „Osasuna“ žaidėjas pataikė į virpstą. Visgi, antrajam kėliniui įpusėjus, po gausybės nesėkmingų bandymų pasižymėjo Lionelis Messi. Verta pastebėti, kad du „Barcelona“ žaidėjai, atakos, kuri pasibaigė įvarčiu, pradžioje stovėjo nuošalėje, tačiau teisėjas to neužfiksavo.

„Osasuna“ bėdos ties šiuo epizodu nesibaigė - 76 minutę raudoną kortelę gavo gynėjas Patxi Punalis. Likę dešimtyje aikštės šeimininkai nesugebėjo atsilaikyti ir 80 minutę tas pats L.Messi išplėšė pergalę savo komandai. Pagirtinai rungtyniavusiai „Osasuna“ vienuolikei šis pralaimėjimas tapo antruoju per du turus, tuo tarpu „Barcelona“ su 6 taškais pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

„Osasuna“ 1 - 2 „Barcelona“

• 17' [1 - 0] J. Llorente

• 76' [1 - 1] L. Messi