Pirmasis „El Clasico“: aistrų daug, įvartis – tik vienas

Vakar Ispanijos „La Liga“ čempionate buvo žaidžiami 12-ojo turo susitikimai. Juose neabejotinai didžiausio dėmesio sulaukė garsusis „El Clasico“ mūšis tarp dviejų grandų – FC „Barcelonos“ ir Madrido „Realo“.

Futbolo dievai lėmė, jog FC „Barcelona“, žaidusia garsiajame „Camp Nou“ stadione, savo žiūrovų akivaizdoje 1:0 (0:0) įveikė Madrido „Realą“ ir pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Dabar katalonai savo aršiausią varžovą „karališkąjį“ klubą lenkią 2 taškais.

Sunkią, bet svarbią šeimininkų pergalę lėmė 56 minutę pasižymėjęs ekipos naujokas švedas Zlatanas Ibrahimovičius. Beje, jis aikštėje pasirodė tik 51 minutę, kai pakeitė paskutiniu metu liūdnai pagarsėjusį rankinio mėgėją prancūzą Thierry Henry.

Nuo 63 minutės FC „Barcelona“ buvo likusi dešimtyje, nes antrą geltoną kortelę už žaidimą ranką gavo S. Busquetsas, tačiau „Real“ futbolininkai ne tikl nesugebėjo išnaudoti kiekybinio pranašumo, bet ir patys liko dešimtyje, kai 90 minutę iš aikštės buvo išvarytas L. Diarra.

Visų sekmadienio rungtynių rezultatai:

„Almeria“ – Bilbao „Athletic“ 1:4 (0:2).

Įvarčiai: 37 min. Javieras Martinezas 0:1, 41 min. Ustaritzas 0:2, 60 min. Fernando Llorente 0:3, 77 min. Oscaras 0:4, 84 min. (iš 11 m. baudinio) Kalu Uche 1:4.

„Zaragoza“ – Pamplonos „Osasuna“ 0:1 (0:1).

Įvartis: 26 min. J. Nekounamas 0:1.

Madrido „Getafe“ – „Xerez“  5:1 (2:1).

Įvarčiai: 33 min. Aythami 0:1, 44 min. Roberto Soldado 1:1, 45 min. (iš 11 m. baudinio) Roberto Soldado 2:1, 57 min. Danielis Parejo 3:1, 58 min. Roberto Soldado 4:1 60 min. Francisco Casquero 5:1.

Valjadolido „Real“ – „Tenerife“ 3:3 (2:0).

Įvarčiai: 28 min. Diego Costa 1:0, 35 min. (iš 11 m. baudinio) Fabian Canobbio 2:0, 50 min. Diego Costa 3:0, 63 min. Nino 3:1, 71 min. Angelis 3:2, 85 min. Ezequielis Luna 3:3.

Santandero „Racing“ – La Korunjos „Deportivo“ 0:1 (0:0).

Įvartis: 76 min. Alberto Lopo 0:1.

FC „Barcelona“ – Madrido „Real“ 1:0 (0:0).

Įvartis: 56 min. Zlatanas Ibrahimovičius 1:0.

Madrido „Atletico“ – Barselonos „Espanyol“ 4:0 (1:0).

Įvarčiai: 27 min. Diego Forlanas 1:0, 62 min. Sergio Aguero 2:0, 85 min. Sergio Aguero 3:0, 89 min. Maxi Rodriguezas 4:0.