espanyol

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „espanyol“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „espanyol“.

Miesto derbį laimėjusi „Barcelona“ tapo „La Liga“ pirmenybių čempionais

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse užtikrintai 4:2 nugalėjo „Espanyol“ futbolininkus ir užsitikrino čempionų titulą. Xavi auklėtiniai lygos čempionais tapo po ketverių metų pertraukos.
2023-05-15

Pirmasis įvartį praleidęs „Real“ atsitiesė ir laimėjęs priartėjo prie lygos lyderių

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Espanyol“ futbolininkus. Joselu 8-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Espanyol“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Viniciusas Junioras 22-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Ederas Militao 39-ąją minutę puikiu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir jau persvėrė rezultatą „Real“ naudai 2:1. Luka Modričius 59-ąją...
2023-03-11

„Barcelona“ namuose nesugebėjo įveikti „La Liga“ pirmenybių autsaiderių

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Barcelonos“ ir „Espanyol“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Marcosas Alonso jau 7-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Barceloną“ šiose rungtynėse į priekį 1:0. Raphinha 24-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Robertas Lewandowskis 55-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2022-12-31

Lyderio dublis rungtynių pabaigoje atnešė dar vieną „Real“ pergalę Ispnijoje

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:1 įveikė „Espanyol“ futbolininkus. Viniciusas Junioras 12-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0. Leandro Cobrera 42-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.
2022-08-29

Triuškinamai laimėjęs Madrido „Real“ 35-ą kartą tapo Ispanijos čempionu

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Espanyol“ futbolininkus ir užsitikrino čempionų titulą, nors iki sezono pabaigos dar liko keturi turai. „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių čempionų titulą laimėjo 35-ąjį kartą klubo istorijoje. Rodrygo 33-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Real“ ekipą į priekį.
2022-04-30

„Real“ sutvirtino „La Liga“ pirmenybių lyderio poziciją

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Espanyol“ futbolininkus. „Karališkasis“ klubas atsiplėšė nuo antroje turnyrinės lentelės vietoje esančios „Barcelonos“ 2 taškais. Sergi Darderis jau 4-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų. Karimas Benzema 36-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą meistriškai kamuolį atrėmė vartininkas ir rezultatas išliko nepakitęs.
2020-06-29

„Atletico“ nesugebėjo įveikti „La Ligos“ autsaiderių

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse susitikimas tarp „Espanyol“ ir Madrido „Atletico“ baigėsi lygiosiomis 1:1. Stefanas Savičius 24-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Espanyol“ išsiveržė į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Victoras Sanchezas 34-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Janas Oblakas.
2020-03-01

„Atletico“ namuose susitvarkė su pirmenybių autsaideriais

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 3:1 nugalėjo „Espanyol“ futbolininkus. Jau 16-ąją rungtynių minutę varžovus suklaidinęs Madrido ekipos puolėjas Alvaro Morata atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Lei Wu 21-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.
2019-11-10

Pergalingame „Barcelona“ starte – žvaigždžių spindesys

Ispanijos futbolo lygos sezoną laimėjimu pradėjo titulą ginanti „Barcelona“. Ji namuose 3:0 (0:0) sutriuškino „Deportio Alaves“. Pergalę lėmė ryškiausių komandos žvaigždžių pasirodymas. Dublį įmušė Lionelis Messi (64, 92 minutėmis). Kai argentinietis pelnė antrąjį įvartį, jam rezultatyvų perdavimą atliko Luisas Suarezas. 82-ąją minutę kamuolį į vartus siuntė Philippe’as Coutinho. Tikslus L. Messi smūgis 64-ąją minutę tapo 6000-uoju „Barcelona“ įvarčiu Ispanijos čempionate.
2018-08-19

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.