Ispanijoje, šeštadienį žaidžiamos keturios rungtynės. Madrido „Real“ futbolininkai išvykoje sutriuškino Barselonos „Espanyol“ klubą.

Barselonoje susitiko vietos „Espanyol“ su karališkuoju Madrido „Real“ klubu. Triuškinamą pergalę pasiekė Madrido klubas laimėdamas 6:0. Tokio rezultato pagrindinis kaltininkas – Cristiano Ronaldo. Geriausias pasaulio futbolininkas jau per pirmąsias 20 minučių pelnė „hat-tricką“, o antrajame kėlinyje pasižymėjo du kartus. Vieną įvartį pridėjo Prancūzijos puolėjas, Karimas Benzema, įvarčiui asistavo tas pats Cristiano Ronaldo.

Kitose „La Ligos“ varžybose susitiko Madrido „Atletico“ ir FC „Barcelona“ klubai. Netikėtai „Barcelonos“ vienuoliktuke nebuvo Lionelio Messio, o jo pozicijoje rungtynės pradėjo Rafinha. Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo, tačiau Thomas Vermaelenas 29-ąją minutę gavo eilinė traumą ir buvo nedelsiant pakeistas.

Antrajame kėlinyje 51-ąją minutę pasižymėjo Fernando Torresas. Ilgai džiaugtis Madrido klubui neteko, jau po keturių minučių puikiu baudos smūgiu pasižymėjo Neymaras. Savo pirmąjį įvartį šiame „La Ligos“ sezone pelnė Lionelis Messi, 77-ąją minutę po Luiso Suarezo perdavimo argentinietis išvedė katalonus į priekį. Kaip vėliau paaiškėjo Messio įvartis buvo lemiamas ir „Barcelona“ šventė pergalė rezultatu 2:1.