24
Madrido „Real“ – „Valencia“ 2:2 (nuotr. SCANPIX)

Madrido „Real“ futbolininkai prarado pirmuosius taškus Ispanijoje. UEFA Čempionų lygos užkariautojas ir Ispanijos čempionas sekmadienį namie 2:2 (1:1) sužaidė su „Valencia“.

24

Prieš rungtynes „Santiago Bernabeu“ žiūrovams pristatyti pastarieji Madrido komandos trofėjai, mat šis mačas – pirmasis „Real“ Ispanijos čempionato susitikimas namie. Taures į aikštę įnešė kapitonas Sergio Ramosas, lyderis Cristiano Ronaldo ir ilgametis narys Marcelo.

Du pastarieji su „Valencia“ dėl diskvalifikacijų nežaidė. Kadangi traumuotas ir kitas vidurio gynėjas Raphaelis Varane’as, gynybos širdyje rungtyniavo atraminis saugas Casemiro.

Nepaisant „Real“ bėdų, rezultatas greitai tapo 1:0, šeimininkų naudai. 10-ąją minutę smūgiu iš už baudos aikštelės pasižymėjo Madrido komandos supertalentas Marco Asensio. Šios atakos metu 21-erių ispanas turėjo dar porą variantų – atlikti perdavimą į kairę arba dešinę, bet mušė pats (1:0).

„Valencia“ 18-ąją minutę surengė pavyzdingą ir gražų kontrišpuolį. Kairiuoju kraštu spurtavęs Toni Lato atliko perdavimą į baudos aikštelę, o ten kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Carlosas Soleras (1:1).

Pirmojo kėlinio pabaigoje bei antrojo pradžioje nuostabias progas į kairę ir į dešinę švaistė „Real“ puolėjas Karimas Benzema.

77-ąją minutę minutę Madrido komanda praleido dar vieną įvartį. Rodrigo į smūgio poziciją išvedė Geoffrey Kondogbią ir šis neklydo (1:2).

Čempionai, praleidę įvartį, šiek tiek sutriko. Juos pažadino M. Asensio. Ispanas 83-ąją minutę įmušė dublį. Futbolininkas realizavo baudos smūgį, pasirinkęs vartininko kampą. Neto jo neprižiūrėjo (2:2).

„Real“ metėsi į atakas, turėjo dar ne vieną progą. M. Asensio ir toliau žaidė nuostabiai, bet K. Benzema neįmušė iš neįtikėtinų padėčių. Galiausiai prancūzas galva smūgiavo į vartus, Neto kamuolį atrėmė ir šis atsimušė į virpstą.

Nors kontratakomis savųjų šansų ieškojo ir „Valencia“, rezultatas nebepasikeitė – 2:2.

Kitos sekmadienį vykusios Ispanijos lygos rungtynės baigėsi svečių pergalėmis 1:0. Tokiais rezultatais „Leganes“ nugalėjo Barselonos „Espanyol“, Bilbao „Athletic“„Eibar“, o „Sevilla“„Getafe“.

Artimiausią mačą Ispanijos čempionai žais rugsėjo 9-ąją namie su dar viena Valensijos komanda – „Levante“.