leganes

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leganes“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leganes“.

„Real“ barsto taškus kovoje dėl Ispanijos sidabro

Pirmadienio vakarą sužaistos paskutinės Ispanijos „La liga“ 32-ojo turo rungtynės. Madrido „Real“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 1 – 1 su „Leganes“, bei prarado dar du svarbius taškus kovoje dėl sidabro. Pirmo kėlinio pabaigoje stadiono šeimininkus į priekį išvedė Jonathanas Silva (45 min.). Antro pradžioje rezultatą išlygino Karimas Benzema. Likus šešiems turams Zinedine‘o Zidano auklėtinius skiria keturi taškai nuo antroje vietoje esančio Madrido „Atletico“ (65 tšk.
2019-04-16

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

Čempionų lygoje – atsakomieji pusfinalio mūšiai

Šiandien ir rytoj paaiškės UEFA Čempionų lygos finalo dalyviai. Antradienį bei trečiadienį vyks atsakomosios pusfinalio rungtynės. Madrido „Real“ futbolininkai namie priims Miuncheno „Bayern“, o „Roma“ savo aikštėje kovos su „Liverpool“. Abu mačus tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt, „Viasat Sport Baltic“ ir TV6 kanalai. Dvikovų tiesioginė transliacija prasidės 21.35 val. Ypač didelį dėmesį kelia Ispanijos ir Vokietijos milžinų susirėmimas.
2018-05-01

„Barcelona“ pasiekė rekordą Ispanijoje

Dar vieną pergalę Ispanijos futbolo lygoje iškovojusi „Barcelona“ pasiekė naują šalies rekordą. Katalonijos komanda nepralaimėtų čempionato rungtynių seriją pratęsė iki 39. Tokio rezultato Ispanijoje nebuvo pasiekusi nė viena ekipa. Šįkart po „Barcelona“ kojomis krito persekiotoja „Valencia“. Ją katalonai namie nugalėjo 2:1 (1:0). 15-ąją minutę tikslus buvo Luisas Suarezas, 51-ąją – Samuelis Umtiti. Abiems futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Philippe’as Coutinho.
2018-04-14

„Real“ pergalę lėmė brangiausių komandos futbolininkų įvarčiai

Cristiano Ronaldo mušė dublį, įvartį pridėjo Garethas Bale’as, rezultatyvų perdavimą atliko Karimas Benzema. Madrido „Real“ puolimo trejetas padėjo komandai savo aikštėje 3:1 (2:0) nugalėti to paties miesto „Getafe“ futbolininkus. C. Ronaldo įvarčius pelnė 45+1 ir 78 minutėmis. G. Bale’as atidarė rungtynių tikslių smūgių sąskaitą, pasižymėjęs 24-ąją minutę. Rezultatyvius perdavimus atliko Isco, K. Benzema bei Marcelo.
2018-03-03

„Barcelona“ prarado taškus derbyje

Ispanijos futbolo čempionate taškus prarado lygos lyderė „Barcelona“. Ji sekmadienį svečiuose 1:1 (0:0) sužaidė su Barselonos „Espanyol“. Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį. 66-ąją minutę įmušė Gerardas Moreno. „Barcelona“ rezultatą išlygino 82-ąją minutę, kai po Lionelio Messi perdavimo pasižymėjo Gerardas Pique. Kitose rungtynėse susitiko antrąją ir trečiąją vietas užimančios komandos.
2018-02-04

„Barcelona“ atsirevanšavo „Espanyol“ ir žengė į pusfinalį

„Barcelona“ nekartojo Madrido „Real“ klaidų ir žengė į Ispanijos futbolo taurės turnyro pusfinalį. „Barcelona“ ketvirtadienį savo stadione 2:0 (2:0) nugalėjo to paties miesto „Espanyol“. 9-ąją minutę įvartį pelnė Luisas Suarezas, 25-ąją – Lionelis Messi. „Barcelona“ pirmąsias rungtynes svečiuose pralaimėjo 0:1. Tąkart L. Messi nerealizavo 11 metrų baudinio.
2018-01-26

Dar vienas dugnas: Madrido „Real“ iškrito iš Karaliaus taurės turnyro

Kukli „Leganes“ komanda įsirašė didžiausią pergalę per klubo istoriją, kai eliminavo Madrido „Real“ futbolininkus iš Karaliaus taurės turnyro Ispanijoje. Laimėję pirmą mačą 1:0 Madrido futbolininkai nerūpestingai pradėjo antrąjį ir už tai buvo nubausti komandos, kuri Ispanijos lygoje tėra trylikta. Jei Madrido „Real“ futbolininkai galvojo, kad sezonas nebegali būti prastesnis, jie klydo.
2018-01-25

Ispanijoje – triuškinamos „Real“ ir „Barcelona“ pergalės

Buksuojantis Ispanijos čempionas Madrido „Real“ išsiliejo ant La Korunjos „Deportivo“. Namie žaidę šalies sostinės futbolininkai varžovų nepasigailėjo – 7:1 (2:1). Trys šeimininkų futbolininkai mušė dublius – Nacho (32, 88 minutėmis), Garethas Bale’as (42, 58 min.) ir Cristiano Ronaldo (78, 84 min.). Įvartį pridėjo ir Luka Modričius (68 min.). Kai buvo pelnomi pirmieji du įvarčiai, rezultatyvius perdavimus atliko Marcelo. Svečių gretose pasižymėjo Adrianas (23 min.
2018-01-21

„Real“ sužaidė lygiosiomis su antrojo diviziono klubu, bet žengė į ketvirtfinalį

Ispanijos čempionas Madrido „Real“ namie 2:2 (1:1) sužaidė su antrojo diviziono Sorijos „Numancia“. Vis dėlto, lygiosios šeimininkams atvėrė duris į Ispanijos taurės turnyro ketvirtfinalį. Trečiadienį „Real“ žaidė rezervine sudėtimi. Jų gretose dubliu pasižymėjo Lucas Vazquezas (10, 59 minutės), „Numancia“ – Guillermo Fernandezas (45, 82 min.). 92-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Sorijos komandos futbolininkas Dani Calvo.