Ispanijos futbolo pirmenybių 14-ojo turo varžybose antrą vietą užimanti „Valencia“ nepasinaudojo galimybe priartėti prie pirmaujančios „Barcelona“ komandos. Valensijos klubo futbolininkai 0:1 pralaimėjo „Getafe“ klubui, kuris nuo 25-osios minutės žaidė dešimtiese.

Tada antrą geltoną kortelę užsidirbo Mauro Arambarri.

Tai nesutrukdė šeimininkams išplėšti pergalę po Markelio Bergaros įvarčio, pelnyto 66-ąją minutę.

„Getafe“ po pergalės pakilo į aštuntą vietą.

Tuo tarpu „Leganes“ klubas nutraukė keturių pralaimėjimų iš eilės seriją 3:1 (0:0) įveikdamas „Villarreal“ futbolininkus.

Po pergalės „Leganes“ pakilo į septintą vietą, tašku daugiau turintis „Villarreal“ - šeštas.

Pirmieji pasižymėjo svečiai - 61-ąją minutę įvartį pelnė Danielis Raba.

Bet į tai šeimininkai atsakė trimis įvarčiais - mušė Diego Rico (72 min.) ir Nabilas el Zharas (82 ir 90+3 min.)