„Barcelona“ futbolininkai kiek netikėtai prarado taškus Ispanijos futbolo pirmenybėse. Tą patį padarė šį sezoną buksuojantis Madrido „Real“.

Vienvaldė lyderė „Barcelona“ namie 2:2 (1:1) sužaidė su vidutinioke „Vigo Celta“.

Į aštuntą vietą pakilę svečiai į priekį išsiveržė 20-ąją minutę, kai pasižymėjo Iago Aspas. Tiesa, svečių džiaugsmas ilgai netruko - vos po dviejų minučių rezultatą išlygino Lionelis Messi.

62-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Luisas Suarezas, bet šį kartą jau varžovai neleido jiems ilgai džiūgauti, nes 70-ąją minutę pasižymėjo Maximiliano Gomezas Gonzalezas.

Per likusį laiką nė viena ekipa nesugebėjo pasižymėti. Šiose rungtynėse svečiai užsidirbo net šešias geltonas korteles, šeimininkai - dvi.

„Barcelona’ su 36 taškais išlieka lydere, penkiais taškais lenkdama „Valencia“ futbolininkus. Tiesa, jie yra sužaidę rungtynėmis mažiau, todėl persvarą gali apkarpyti.

Tuo tarpu Madrido „Real“ išvykoje 0:0 sužaidė su Bilbao „Athletico“.

„Real“ rungtynes baigė dešimtiese, kai 87-ąją minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo Sergio Ramosas.

„Real“ su 28 taškais užimą ketvirtą vietą. „Athletico“ po lygiųjų pakilo - dabar jie penkiolikti.