m. asensio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. asensio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. asensio“.

„Real“ atakuojantis trejetas „nukalė“ antrąją pergalę

Madrido „Real“ iškovojo antrąją pergalę Ispanijos futbolo čempionate. Šalies vicečempionai išvykoje 4:1 (1:1) nugalėjo „Girona“. Svečiai nuo pat rungtynių pradžios dominavo aikštėje ir kūrė pavojingus momentus. Tuo metu šeimininkai ieškojo galimybių kontratakuoti. Išpuoliai buvo labai grėsmingi, o vienas jų baigėsi pirmuoju mačo įvarčiu. 16-ąją minutę galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą įmušė Borja Garcia. Kėlinio pabaigoje „Real“ išlygino rezultatą.
2018-08-27

Dramatiškas vakaras Taline: „Atletico“ išplėšė pratęsimą ir UEFA supertaurę

Futbolo šventė aplankė Baltijos šalis. Estijos sostinėje Taline vyko trilerio vardo vertos UEFA supertaurės rungtynės. Jas po pratęsimo 4:2 laimėjo Madrido „Atletico“, įveikęs to paties miesto „Real“. Nugalėtojai pelnė pirmąjį mačo įvartį. „Atletico“ 1-ąją minutę į priekį išvedė Diego Costa. Puolėjas pergudravo „Real“ gynėjus ir iš itin aštraus kampo pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą (1:0). Tai – greičiausias įvartis UEFA supertaurės rungtynių istorijoje.
2018-08-16

Sergio Ramosas apie komandos supertalentą: jis gali būti tokiu geru, kokiu tik nori

Madrido „Real“ kapitonas Sergio Ramosas UEFA Čempionų lygos atsakomųjų pusfinalio rungtynių su Miuncheno „Bayern“ futbolininkais išvakarėse laidė pagyras savo komandos draugams. „Real“ pirmąjį mačą svečiuose laimėjo 2:1. Tuomet Ispanijos komandai įvarčius pelnė 29-erių Marcelo ir 22-ejų Marco Asensio. „Marcelo čia užaugo ir laimėjo beveik viską, kas įmanoma. Jis mūsų komandai labai svarbus. Tikiuosi, galėsime kartu žaisti tiek, kiek mums liko, – lūkesčių neslėpė 32-ejų S. Ramosas.
2018-04-30

„Real“ nesieks įsigyti „Chelsea“ lyderio

Nors ryškiausia Anglijos futbolo čempionės Londono „Chelsea“ žvaigždė Edenas Hazardas seniai siejamas su Madrido „Real“, Ispanijos komanda belgo įsigyti nebeplanuoja. UEFA Čempionų lygos nugalėtojai ketina daugiau laiko suteikti Marco Asensio, praneša Ispanijos žiniasklaidos milžinė „Marca“. Manoma, kad jei į „Real“ atvyktų E. Hazardas, jis gerokai pristabdytų M. Asensio pažangą. 21-erių ispanas šiame sezone įmušė keturis įvarčius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.
2018-01-01

„Real“ antrajame ture prarado pirmuosius taškus

Madrido „Real“ futbolininkai prarado pirmuosius taškus Ispanijoje. UEFA Čempionų lygos užkariautojas ir Ispanijos čempionas sekmadienį namie 2:2 (1:1) sužaidė su „Valencia“. Prieš rungtynes „Santiago Bernabeu“ žiūrovams pristatyti pastarieji Madrido komandos trofėjai, mat šis mačas – pirmasis „Real“ Ispanijos čempionato susitikimas namie. Taures į aikštę įnešė kapitonas Sergio Ramosas, lyderis Cristiano Ronaldo ir ilgametis narys Marcelo. Du pastarieji su „Valencia“ dėl diskvalifikacijų nežaidė.