Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Espanyol“ futbolininkus ir užsitikrino čempionų titulą, nors iki sezono pabaigos dar liko keturi turai.

„Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių čempionų titulą laimėjo 35-ąjį kartą klubo istorijoje.

Rodrygo 33-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Real“ ekipą į priekį. Netrukus pastarasis dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Marco Asensio 55-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0. Karimas Benzema 81-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir dar labiau padidino šeimininkų pranašumą 4:0.

„Real“ čempionų titulą susigrąžino po metų pertraukos.