Šeštadienį Ispanijos aukščiausioje futbolo lygoje pergales iškovojo pirmaujantys favoritai – „Barcelona“, Madrido „Real“ ir „Atletico“.

„Barcelona“ laimėjo miesto derbį – varžovų stadione 3:0 (0:0) nugalėjo „Espanyol“.

Favoritai pirmajame kėlinyje vargo. Viskas pasikeitė po pertraukos. 50-ąją įmušė Luisas Suarezas, 76-ąją – Ivanas Rakitičius, 87-ąją – dar kartą L. Suarezas.

Madrido „Real“ namie 2:1 (1:0) įveikė „Valencia“.

Šeimininkai pirmavo po 27-ąją minutę pelnyto Cristiano Ronaldo įvarčio. Portugalas 57-ąją minutę galėjo padvigubinti skirtumą, bet nerealizavo 11 metrų baudinio.

Du įvarčiai krito rungtynių pabaigoje. 82-ąją minutę rezultatą išlygino Danielis Parejo. Tačiau „Valencia“ tašku nesidžiaugė – 86-ąją minutę „Real“ pergalę išplėšė Marcelo.

Iš ryškiausių lygos favoritų pergalę didžiausiu rezultatu pasiekė „Atletico“. Jis svečiuose 5:0 (3:0) sutriuškino „Las Palmas“.

2-ąją minutę pasižymėjo Kevinas Gameiro, 17-ąją – Saulis, 18-ąją – vėl K. Gameiro, 72-ąją – Thomas Partey, 91-ąją – Fernando Torresas.

„Las Palmas“ rungtynes baigė dešimtiese – 65-ąją minutę už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas Kevinas-Prince’as Boatengas.

Likusiame šeštadienio mače San Sebastiano „Real Sociedad“ 2:1 (1:0) pranoko „Granada“.

„Real“ ir „Barcelona“ turi po 81 tašką. „Atletico“ – 71. Ketvirtojoje vietoje – „Sevilla“ (68 tšk.). Pastaroji ir „Real“ sužaidusios rungtynėmis mažiau.