danielis parejo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danielis parejo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danielis parejo“.

Ispanijoje laimėjo ir „Barcelona“, ir „Real“, ir „Atletico“

Šeštadienį Ispanijos aukščiausioje futbolo lygoje pergales iškovojo pirmaujantys favoritai – „Barcelona“, Madrido „Real“ ir „Atletico“. „Barcelona“ laimėjo miesto derbį – varžovų stadione 3:0 (0:0) nugalėjo „Espanyol“. Favoritai pirmajame kėlinyje vargo. Viskas pasikeitė po pertraukos. 50-ąją įmušė Luisas Suarezas, 76-ąją – Ivanas Rakitičius, 87-ąją – dar kartą L. Suarezas. Madrido „Real“ namie 2:1 (1:0) įveikė „Valencia“. Šeimininkai pirmavo po 27-ąją minutę pelnyto Cristiano Ronaldo įvarčio.
2017-04-30

Čempionų lygos atranka: „Valencia“ nustūmė „Monaco“ ant prarajos krašto

Trečiadienį buvo sužaistos dar penkerios Čempionų lygos atrankos etapo rungtynės. Labiausiai intriguojantis susitikimas įvyko Ispanijoje tarp „Valencia“ ir „Monaco“ komandų, rašo eurofootball.lt Startinės sudėtys: „Valencia“: Ryan; Barragan, Mustafi, Vezo, Gaya, Enzo Perez, Parejo, De Paul, Feghouli, Rodrigo, Alcacer. „Monaco“: Raggi, Wallace, Carvalho, Echiejile, Toulalan, Fabinho, Bernardo Silva, Pasalic, Cavaleiro, Martial.