Trečiadienį buvo sužaistos dar penkerios Čempionų lygos atrankos etapo rungtynės. Labiausiai intriguojantis susitikimas įvyko Ispanijoje tarp „Valencia“ ir „Monaco“ komandų, rašo eurofootball.lt

Startinės sudėtys:

„Valencia“: Ryan; Barragan, Mustafi, Vezo, Gaya, Enzo Perez, Parejo, De Paul, Feghouli, Rodrigo, Alcacer.

„Monaco“: Raggi, Wallace, Carvalho, Echiejile, Toulalan, Fabinho, Bernardo Silva, Pasalic, Cavaleiro, Martial.

Aikštės šeimininkai puikiai pradėjo susitikimą ir jau 4 minutę Rodrigo nuginklavo „Monaco“ vartininką A.Raggi – 1:0.

49-tąją minutę Mario Pašaličius nudžiugino svečių ekipos gerbėjus – rezultatas tapo lygus 1:1. Tačiau „Valencia“ komanda nenuleido rankų.

59 ir 86 minutėmis taikliais smūgiais pasižymėjo Danielis Parejo bei Sofiane Feghoulį – „La Liga“ atstovai šventė užtikrintą pergalę 3:1.

Kitos rungtynės:

Glazgo „Celtic“ (Škotija) – „Malmo FF“ (Švedija) 3:2 (2:0)

„Celtic“ – Leigh Griffiths (3 ir 61 min.), Nir Biton (10 min.); „Malmo FF“ – Jo Inge Berget (52 ir 90+5 min.).

„FC Basel“ (Šveicarija) – Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) 2:2 (1:1)

„FC Basel“ – Matias Delgado (39 min. iš 11 m baudinio), Breel Embolo (88 min.); „Maccabi“ – Eran Zahavi (31 ir 90+6 min.).

Vienos „Rapid“ (Austrija) – Donecko „Šachtar“ (Ukraina) 0:1 (0:1)