bernardo silva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bernardo silva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bernardo silva“.

Šansų „Real“ klubui nepalikęs „Man City“ užtikrintai žengė į Čempionų lygos finalą

Trečiadienio vakarą į antrąją pusfinalio kovą stojo Madrido „Real“ ir „Manchester City“ klubai. Triuškinančiu 4:0 rezultatu pranokę karališkąjį klubą „Man City“ futbolininkai iškovojo bilietą į Čempionų lygos finalą. Finale jų jau laukia Milano derbį laimėjęs „Inter“ klubas, kuris antradienį nugalėjo „AC Milan“. „Man City“ gynėjas Kyle'as Walkeris 4-ąją minutę atliko smūgį dešine koja iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.
2023-05-17

Čempionų lygos pusfinalis – jau antradienį: „Man City“ žvaigždė „karališkojo“ klubo nebijo

Jau antradienį Čempionų FIFA Čempionų lygoje startuos pirmasis pusfinalis, kuriame susikaus praėjusio sezono čempionai Madrido „Real“ ir „Manchester City“ komandos. Prieš artėjantį susitikimą „Man City“ komandos žaidėjas Bernardo Silva pabrėžė, kad nepaisant to, jog praėjusiais metais „Real“ įveikė „Man City“ Čempionų lygos pusfinalyje, jie nejaučia jokios baimės prieš laukiantį susitikimą.
2023-05-08

Pajuokauti norėjusi „Manchester City“ žvaigždė tiriama dėl rasizmo

Kartu su komandos draugu pajuokauti norėjęs „Manchester City“ žvaigždė Bernardo Silva daugiau tokių pokštų socialiniuose tinkluose greičiausiai nebekrės. Jis šiuo metu tiriamas dėl rasizmo. Anglijos futbolo asociacija paskelbė, kad tirs B.Silvos pranešimą tviteryje, kuriame jis galimai rasistiškai užgauliojo savo komandos draugą Benjaminą Mendy. Abu futbolininkai ne tik dabar kartu rungtyniauja „Manchester City“ gretose, jie anksčiau kartu žaidė ir „Monaco“ ekipoje.
2019-09-23

Čempionų lyga: C. Ronaldo išvarymas, čempionų pergalė ir niuksas „Man City“

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos net aštuonerios rungtynės, kuriose netrūko netikėtų rezultatų bei akibrokštų. Sėkmingai titulo gynimą pradėjo Madrido „Real“ futbolininkai, tuo tarpu Mančesterio grandams vakaras susiklostė labai skirtingai. H grupėje Turino „Juventus“ 2:0 (1:0) išvykoje nugalėjo „Valencia“ futbolininkus, nors žaidė dešimtiese ir tą darė be ryškiausios savo žvaigždės Cristiano Ronaldo. Portugalas 29-ąją minutę už ginčytiną epizodą išvydo prieš save raudoną kortelę.
2018-09-19

Čempionų taurė: „Liverpool“ pergalė paženklinta naujoko įvarčiu per save

„Liverpool“ naujokas Xherdanas Shaqiri įmušė per save, o jo komanda užtikrintai laimėjo tarptautinio čempionų taurės turnyro rungtynes Mičigane – 4:1 (1:1) nugalėjo Anglijos futbolo vicečempionę „Manchester United“. Liverpulio komanda du įvarčius pelnė iš žaidimo. 66-ąją minutę pasižymėjo Danielis Sturridge’as, 82-ąją – X. Shaqiri. Į „Manchester United“ vartus skirti du 11 metrų baudiniai. 28-ąją minutę nuo žymos tikslus buvo Sadio Mane, 74-ąją – Sheyi Ojo.
2018-07-29

Čempionų lygos savaitė: kurios komandos ketvirtfinalių duris pravers pirmosios?

Antradienį „Anfield“ ir „Parc des Princes“ stadionuose paaiškės pirmieji šio sezono UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalių dalyviai. Prie jų trečiadienį prisijungs dar dvi futbolo komandos. Kurios ekipos duris į kitą etapą pravers pirmosios? „Liverpool“ – „Porto“ Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse dvi komandos iškovojo pergales didžiausiais rezultatais – 5:0. Viena jų buvo „Liverpool“. Ji, skirtingai nei Miuncheno „Bayern“, tokį laimėjimą užfiksavo svečiuose.
2018-03-06

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

Čempionas pralaimėjo absoliučiam autsaideriui, „City“ mušė septynis

Šeštadienio pavakarę sužaistos dar penkerios Anglijos futbolo „Premier“ lygos rungtynės. Įspūdingiausi rezultatai užfiksuoti Londone ir Mančesteryje. Sostinės derbyje „Crystal Palace“ namie 2:1 (2:1) nubaudė šalies čempionus – Londono „Chelsea“. 11-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Cesaras Azpilicueta. 18-ąją minutę rezultatą po kampinio išlygino Tiemoue Bakayoko. Pergalingą „Crystal Palace“ įvartį 45-ąją minutę įmušė traumą išsigydęs Wilfriedas Zaha.
2017-10-14

„Manchester City“ nesėkmingai praktikavosi Ispanijoje

„Manchester City“ tarp dviejų Anglijos „Premier“ lygos turų spėjo sužaisti ir draugiškas rungtynes. Antradienį Mančesterio futbolininkai Žironoje 0:1 (0:1) pralaimėjo „Girona“. Ispanijos komandai pergalingą įvartį 14-ąją minutę pelnė Portu. Jis įmušė po Aday perdavimo. „Manchester City“ starto sudėtyje žaidė Claudio Bravo, Eliaquimas Mangala, Danilo, Johnas Stonesas, Yaya Toure, Raheemas Sterlingas, Leroy’us Sane, Bernardo Silva ir kiti.
2017-08-16

A grupę laimėjo portugalai

Portugalijos rinktinė – FIFA konfederacijų taurės A grupės nugalėtoja. Ji šeštadienį 4:0 (2:0) nepasigailėjo Naujosios Zelandijos komandos. Laimėtojams įvarčius pelnė Cristiano Ronaldo (33 minutę iš 11 metrų baudinio), Bernardo Silva (37 min), Andre Silva (80 min.) ir Nani (91 min.). Kitose šeštadienio rungtynėse meksikiečiai 2:1 (1:1) įveikė rusus. Komandos pirmajame kėlinyje apsikeitė įvarčiais.