26
Dortmundo „Borussia“ – „Monaco“ 2:3 (nuotr. SCANPIX)

Trečiadienį sužaistos dėl išpuolio prieš Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) atidėtos pirmosios UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynės. Atakos sukrėsti vokiečiai namie „Monaco“ pralaimėjo 2:3 (0:2).

26

17-ąją rungtynių minutę šeimininkų gynėjas Sokratis Papastathopoulos baudos aikštelėje pargriovė atakuojantį Kylianą Mbappe. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį pasišovė realizuoti Fabinho. Brazilas problemų „Borussia“ vartininkui Romanui Burki nesukėlė – nepataikė į vartus.

19-ąją minutę „Monaco“ kontratakavo. Išpuolis baigėsi K. Mbappe įvarčiu (1:0).

Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą galėjo išlyginti, bet puikia proga nepasinaudojo Dortmundo komandos atstovas Shinji Kagawa.

35-ąją minutę atsitiko dar viena „Borussia“ nelaimė – po „Monaco“ futbolininko Andrea Raggi perdavimo iš kairės galva kamuolį į savo vartus nukreipė Svenas Benderis (0:2).

57-ąją minutę šeimininkų viltys atgijo. „Monaco“ gynėjų klaida pasinaudojo ir įvartį pelnė Ousmane’as Dembele (1:2).

Vėliau vienas prieš R. Burki pabėgo, bet neįmušė Radamelis Falcao. Jam pavyzdį panašioje situacijoje parodė K. Mbappe, puikiu smūgiu pasižymėjęs 79-ąją minutę (1:3).

84-ąją minutę Dortmundo stadionas ir „Borussia“ viltys buvo dar kartą atgaivintos – meistriškai baudos aikštelėje išlaviravo ir įmušė S. Kagawa (2:3).

Pačioje rungtynių pabaigoje galva įvartį galėjo pelnyti, bet virš skersinio smūgiavo Pierre’as-Emerickas Aubameyangas.

Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės Monake.

Dortmundo „Borussia“ – „Monaco“ 2:3 (0:2)

17 min. Fabinho (nerealizuotas 11 metrų baudinys, „Monaco“)

19 min. Kylianas Mbappe (0:1)

35 min. Svenas Benderis (į savo vartus, 0:2)

57 min. Ousmane’as Dembele (1:2)

79 min. Kylianas Mbappe (1:3)

84 min. Shinji Kagawa (2:3)

Įspėti: 16 min. Sokratis Papastathopoulos, 40 min. Matthias Ginteris (abu – „Borussia“), 46 min. Jemersonas, 58 min. Thomas Lemaras, 69 min. Nabilas Diraras, 81 min. Fabinho, 87 min. Danijelis Subašičius (visi – „Monaco“).

„Borussia“: Romanas Burki, Svenas Benderis (46 min. Nuri Sahinas), Ousmane’as Dembele, Raphaelis Guerreiro, Pierre’as-Emerickas Aubameyangas, Shinji Kagawa, Sokratis Papastathopoulos, Lukaszas Piszczekas, Matthias Ginteris, Marcelis Schmelzeris (46 min. Christianas Pulišičius), Julianas Weiglas.

„Monaco“: Danijelis Subašičius, Fabinho, Jemersonas, Joao Moutinho, Radamelis Falcao (85 min. Valere Germainas), Bernardo Silva (66 min. Nabilas Diraras), Andrea Raggi, Kamilis Glikas, Thomas Lemaras, Kylianas Mbappe, Almamy Toure.