Jau antradienį Čempionų FIFA Čempionų lygoje startuos pirmasis pusfinalis, kuriame susikaus praėjusio sezono čempionai Madrido „Real“ ir „Manchester City“ komandos.

Prieš artėjantį susitikimą „Man City“ komandos žaidėjas Bernardo Silva pabrėžė, kad nepaisant to, jog praėjusiais metais „Real“ įveikė „Man City“ Čempionų lygos pusfinalyje, jie nejaučia jokios baimės prieš laukiantį susitikimą.

Praėjusiais metais „Man City“ pirmose pusfinalio rungtynės šventė pergalę 4:3 ir jiems neblogai sekėsi antrame mače, kuomet po 73-ią minutę pelnyto įvarčio pirmavo 1:0. Visgi tada Rodrygo per dvi minutes pelnė du įvarčius bei išplėšė pratęsimą, kuriame 11 metrų baudinį realizavo Karimas Benzema ir „Real“ šventė įspūdingą pergalę.

„Mes juos gerbiame, bet visiškai nebijome“, – sakė 28-erių metų futbolininkas. „Kodėl turėtume bijoti? Stengsimės išlaikyti gerą sportinę formą, kurią pasiekėme per du mėnesius. Žinome, kad jie ne veltui praėjusiais metais laimėjo Čempionų lygą.

Viskas ne dėl ženkliuko ant marškinėlių. Svarbiausia yra žaidėjai, kurie yra aikštelėje. Jeigu Madride nebūtų Luka Modričiaus, Toni krooso, Viniciaus, Karimo Benzema, jie nieko nelaimėtų, nes marškinėliai to patys padaryti negali. Būtų kvaila jų negerbti, bet turime tikslą žinodami, kad pernai pralaimėjome žiauriomis aplinkybėmis. Šį kartą stengsimės, kad viskas būtų kitaip“, – sakė B.Silva.