granada

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „granada“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „granada“.

„La Liga“ pirmenybėse – rezultatyvios lygiosios tarp „Barcelonos“ bei „Granados“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Barcelonos“ ir „Granados“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.  Lamine‘as Yamalis 14-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Barcelonos“ ekipą į priekį 1:0. Ricardas Sanchezas 43-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Facundo Pellistri 60-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Granados“ naudai 2:1. Ro...
2024-02-12

Dėl sirgaliaus mirties nutrauktos ir perkeltos „Granada“ ir „Athletic“ rungtynės

Ispanijos „La Liga“ rungtynės tarp „Granada“ ir Bilbao „Athletic“ komandų bus tęsiamos pirmadienį po to, kai sekmadienį jos buvo nutrauktos dėl sirgaliaus mirties tribūnose, pranešė lyga. Iš pradžių rungtynės buvo sustabdytos 17-ąją minutę, kai medikai bandė gaivinti „Granada“ sirgalių, kuriam mačo metu sustojo širdis, ir galiausiai po valandos jos buvo nutrauktos. Rungtynės, kuriose Bilbao pirmavo 1:0 po Inaki Williams įvarčio šeštąją minutę, bus tęsiamos pirmadienį.
2023-12-11

Ispanijos čempionate „Real“ be didesnio vargo įveikė autsaiderius

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Granada“ futbolininkus.  Į priekį šeimininkus išvedė Brahimas Diazas, kuris 26-ąją minutę po fantastiško Toni Krooso perdavimo iššoko vienas prieš vartininką ir pelnė įvartį. „Real“ neleido varžovams nieko sukurti, o Rodrygo 57-ąją minutę pirmasis sukubo prie atšokusio kamuolio ir galingu smūgiu padvigubino šeimininkų persvarą.
2023-12-02

2 įvarčių deficitą panaikinusi „Barcelona“ išplėšė tašką Ispanijoje, PSG Prancūzijoje iškovojo pergalę

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Granada“ ir „Barcelona“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Šeimininkai pribloškė svečius, kai pirmieji pelnė du įvarčius.
2023-10-09

Ronaldo Koemano akibrokštas – nepanoro atsakinėti į žurnalistų klausimus

Jau kurį laiką sklando gandai, kad „Barcelona“ atsisakys trenerio Ronaldo Koemano paslaugų, o tai kelia įtampą klube. Trečiadienį spaudos konferencijoje pasirodęs R.Koemanas perskaitė pranešimą bei paliko kambarį taip ir neišgirdęs žurnalistų klausimų. R.Koemano teigimu, klubas jį palaiko ir supranta, kad prireiks laiko, kol permainas patyrusi komanda vėl galės kovoti dėl svarbiausių trofėjų. „Kaip trenerį, esantį persitvarkymo situacijoje, klubas mane palaiko.
2021-09-22

Be išvaryto trenerio likusi „Barca“ praleido progą tapti „La Liga“ lydere

„Barcelona“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse namuose 1:2 nusileido „Granada“ futbolininkams ir nepasinaudojo proga pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Lionelis Messi 23-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė Barceloną” į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Antoine’as Griezmannas 47-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.
2021-04-29

Anglijos klubai užtikrintai žengė į Europos lygos pusfinalį

„Manchester United“ UEFA Europos lygos ketvirtfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse 2;0 nugalėjo „Granada“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 6;0 ir užtikrintai žengė į kitą etapą. Edinsonas Cavani 6-ąją minutę nuostabiu smūgiu kaire koja nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0. Yangelis Herrera 8-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.
2021-04-16

Fiasko: Kroato „hattrickas“ išspyrė Anglijos gigantą iš Europos lygos kovų

Zagrebo „Dinamo“ UEFA Europos lygoje po pratęsimo 3:0 (2:0) nugalėjo Londono „Tottenham“ futbolininkus ir ir iškovojo bilietą į kitą etapą. Vienas iš favoritų laimėti Europos lygos titulą pasitraukė iš kovos labai netikėtu būdu. Londone įgautas 2:0 pranašumas atrodė saugus, tačiau „ant popieriaus“ silpnesni kroatai įrodė, kad aikštėje laksto ne pinigai. Tikslaus perdavimo sulaukęs Dele Alli 10-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.
2021-03-18

„Atletico“ ir toliau užtikrintai žygiuoja Ispanijos čempionate

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:1 įveikė „Granada“ futbolininkus. Marcosas Llorente 63-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Atletico“ į priekį 1:0. Yangelis Herrera 66-ąją minutę smūgiuotas kamuolys nuo „rikošeto“ atsidūrė vartų tinkle ir rezultatas tapo lygus 1:1.   Angelis Correa 74-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Atletico“ naudai 2:1....
2021-02-13

Messi ir Griezmanno dubliai atvedė „Barcą“ į pergalę

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „Granada“ futbolininkus. Antonio Puertas jau 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Marcas Andre ter Stegenas meistriškai atrėmė kamuolį.