0

Ispanijos „La Liga„ pirmenybėse antradienio vakarą startavo 9-asis turas. Pergalę iškovojo „Barcelona“ ekipa, kuri 1-0 įveikė lygos naujokus „Granada" futbolininkus.

Savaitgalį katalonams namuose nepavyko įveikti „Sevilla„ ekipos, minėtasis mačas baigėsi taikiai 0-0. Taigi „Barca“ siekė išlieti pykti ant „Granada" klubo, tačiau sutriuškinti varžovų nepavyko.

Vienintelis šių rungtynių įvartis krito pirmame kėlinyje, 33-ą minutę, kai kamuolį į Roberto Fernandezo ginamus vartus pasiuntė katalonų komandos saugas Xavi Hernandezas.

Verta paminėti, kad „Granada" ekipa šis rungtynes baigė devyniese. Šeimininkai mažumoje žaidė nuo 53-os minutės, kuomet antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Jaime Romero.

Dar vienu žaidėju mažiau šeimininkų ekipoje liko per pridėtąjį antrojo kėlinio laiką. Šį kartą iš aikštės už dvi geltonas korteles buvo pašalintas Dani Benitezas.