Ispanijos čempionate „Real“ be didesnio vargo įveikė autsaiderius

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Granada“ futbolininkus.

Į priekį šeimininkus išvedė Brahimas Diazas, kuris 26-ąją minutę po fantastiško Toni Krooso perdavimo iššoko vienas prieš vartininką ir pelnė įvartį.

„Real“ neleido varžovams nieko sukurti, o Rodrygo 57-ąją minutę pirmasis sukubo prie atšokusio kamuolio ir galingu smūgiu padvigubino šeimininkų persvarą.

„Granada“ atrodė sutrikę ir apskritai mače atliko vos vieną smūgį. „Real“ dar turėjo progų įmušti, bet jų neišnaudojo.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė „Real“ pergalę 2:0.

Madrido ekipa pirmenybėse pirmąją vietą dalinasi su „Girona“ ekipa, kuri kiek anksčiau šiandien 2:1 pranoko „Valencia“.