„Athletic“ savo aikštėje nepasigailėjo „Granada“ vienuolikės

Penktadienio vakarą Ispanijoje prasidėjo XXVI-asis "Primera" čempionato turas, kuriame sužaistos vienerios rungtynės.

Bilbao mieste susitiko šeimininkai "Athletic" prieš "Granada". Triuškinančią pergalę rezultatu 4-0 iškovojo baskai.

Į priekį "Athletic" futbolininkai įsiveržė jau 6-ąją minutę, o rezultatą 18-ąją minutę padvigubino tas pats pirmojo įvarčio autorius Aritzas Adurizas.

Antrajame kėlinyje šeimininkams ir toliau mačas klostėsi sėkmingai. 74-ąją minutę nuo 11 metrų baudinio pasižymėjo A.Adurizas, o galutinį tašką padėjo Carlosas Gurpegi.

Bilbao ekipa ir toliau sėkmingai žygiuoja UEFA Čempionų lygos link. Jie savo sąskaitoje turi 50 taškų ir užima ketvirtąją vietą Ispanijoje, o nuo artimiausio persekiotojo turi 7 taškų pranašumą.