Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Granada“ ir „Barcelona“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Šeimininkai pribloškė svečius, kai pirmieji pelnė du įvarčius. Bryanas Zaragoza jau net 17-ąją mačo sekundę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Granados“ ekipą į priekį 1:0.

Tas pats saugas B.Zaragoza 29-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Svečiai prieš pertrauką rezultatą dar sušvelnino, kai gražiu smūgiu pasižymėjo jaunasis Lamine Yamalis.

Antrajame kėlinyje progų turėjo abi komandos, bet katalonai užgulė šeimininkų vartus ir tai davė vaisių. Po idealaus komandos draugo perdavimo Sergi Roberto 85-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

J. Felixas mačo pabaigoje dar buvo pelnęs ir pergalingą įvartį, bet teisėjas užfiksavo nuošalę.

Tuo tarpu  Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse titulą ginantis PSG klubas 3:1 nugalėjo „Rennes“ futbolininkus.

Vitinha 32-ąją minutę nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir išvedė PSG klubą šiame susitikime į priekį 1:0.

Vos po keturių minučių Achrafas Hakimi 36-ąją minutę puikiu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Antrojo kėlinio pabaigoje Amine Gouiri 56-ąją minutę galva tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2.

Bet svečiai įrodė savo pranašumą, kai po keitimo aikštėje pasirodęs Randalis Kolo Muani 58-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir šių rungtynių rezultatas tapo 3:1

.Galiausiai PSG pergalingą pranašumą išlaikė iki mačo pabaigos.