Pirmadienį Ispanijoje buvo sužaisti likę du 29 turo Ispanijos „Primera“ lygos mačai. Juose pergalę iškovojo Bilbao „Athletic“ klubas, kuris 1-0 įveikė „Granada“ komanda.

„Granada“ prieš šias rungtynes nebuvo laimėjusi penkių mačų iš eilės, todėl klubas nelabai pasitikėjo savo jėgomis ir tai matėsi nuo pirmų minučių, nes „Athletic“ klubas dominavo aikštėje.

Aritzas Adurizas jau 12 minutę smūgiavo šalia vartų, o po aštuonių minučių „Granada“ vartininkas Antonio Tono turėjo atremti Andero Herrera smūgį, o vėliau vartų sargui teko atremti Markelio Susaeta smūgį galva.

Įpusėjus kėliniui šansą turėjo ir „Granada“ narys Nolito, bet jis sudrebino vartų konstrukcijas. Prieš pertrauką „Athletic“ turėjo dar dvi progas, bet „Granada“ iki pertraukos įvarčio nepraleido.

Po pertraukos A.Tono reakciją patikrino Aymericas Laporte, o kitoje aikštės pusėje „Athletic“ vartininkas Gorka Iraizozas atrėmė Youssefo El Arabi bandymą.

67 minutę „Athletic“ visgi išsiveržė į priekį. Po Gomezo Ibai perdavimo įvartį pelnė puolėjas A,Adurizas. Nors „Athletic“ šį mačą užbaigė dešimtyje, nes antrą geltoną kortelę gavo Markelis Susaeta, tačiau tai nesutrukdė Bilbao miesto klubui švęsti pergalės. Po jos klubas su 35 taškais pakilo į 13 vietą, o „Granada“ su 28 taškais liko 16 vietoje

Kitame šio vakaro mače įvarčių žiūrovai neišvydo, kadangi Sevilijos „Real Betis“ ir Madrido „Getafe“ mačas pasibaigė 0-0. „Betis“ su 44 taškais liko 7 vietoje, o „Getafe“ (43 tšk.) užima 8 poziciją.