Zagrebo „Dinamo“ UEFA Europos lygoje po pratęsimo 3:0 (2:0) nugalėjo Londono „Tottenham“ futbolininkus ir ir iškovojo bilietą į kitą etapą.

Vienas iš favoritų laimėti Europos lygos titulą pasitraukė iš kovos labai netikėtu būdu. Londone įgautas 2:0 pranašumas atrodė saugus, tačiau „ant popieriaus“ silpnesni kroatai įrodė, kad aikštėje laksto ne pinigai.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Dele Alli 10-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Lucas Moura 29-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovas sėkmingai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų.

Mislavas Orsičius 62-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Dinamo“ į priekį 1:0.

Netrukus futbolininkas dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui bendras serijos rezultatas buvo 2:2, todėl komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

M.Orsičius 106-ąją minutę dar vienu nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką, o šis įvartis atvėrė Zagrebo klubui duris į kitą etapą 3:0.