molde

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „molde“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „molde“.

Fiasko: Kroato „hattrickas“ išspyrė Anglijos gigantą iš Europos lygos kovų

Zagrebo „Dinamo“ UEFA Europos lygoje po pratęsimo 3:0 (2:0) nugalėjo Londono „Tottenham“ futbolininkus ir ir iškovojo bilietą į kitą etapą. Vienas iš favoritų laimėti Europos lygos titulą pasitraukė iš kovos labai netikėtu būdu. Londone įgautas 2:0 pranašumas atrodė saugus, tačiau „ant popieriaus“ silpnesni kroatai įrodė, kad aikštėje laksto ne pinigai. Tikslaus perdavimo sulaukęs Dele Alli 10-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.
2021-03-18

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

Europos lygoje Dortmundo „Borussios“ pralaimėjimas ir praėjusio sezono finalininkų fiasko

Ketvirtadienį UEFA Europos lygos turnyre žaidžiamos 24 rungtynės. G grupėje žaidžiantis, praėjusio sezono finalininkai, Dniepropetrovsko „Dnipro“ futbolininkai Italijoje patyrė pralaimėjimą ir prarado visus šansus patekti į tolimesnį etapą. Praėjusiais metais „Dnipro“ komanda visiems pateikė staigmeną patekdama į Europos lygos finalą, o šiais ukrainiečiai nesugebėjo išeiti net iš grupių etapo.
2015-11-26

Įspūdingas debiutas: buvusio „Man Utd“ puolėjo vadovaujamas klubas triumfavo Norvegijoje

Buvęs „Manchester United“ puolėjas Ole Gunnaras Solskjaeras jau debiutiniame sezone vadovaudamas „Molde“ ekipai laimėjo Norvegijos čempionų titulą. O. G. Solskjaeras vyriausiojo trenerio darbo ėmėsi sausio mėnesį ir šia pergale įėjo į šimtamečio klubo, pirmą kartą triumfavusio šalies čempionate, istoriją. Prieš tai jis kelerius metus dirbo su „Manchester United“ rezervine komanda. „Tai - puiki trenerio karjeros pradžia“,- sakė jis.