Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos.

Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“.

Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas.

Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo.

67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.

Klužo komandos vartus visas rungtynes gynė Giedrius Arlauskis.

Vilniaus „Žalgirio“ skriaudikė „Sevilla“ išvykoje minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) įveikė Olomouco „Sigma“.

Pergalę 84-ąją minutę išplėšė Pablo Sarabios įvartis.

„Trakus“ įveikęs Belgrado „Partizan“ namuose 1:1 (1:1) sužaidė su Stambulo „Bešiktaš“.

Šeimininkus 14-ąją minutę į priekį išvedė Ricardo Gomesas, 15-ąją minutę rezultatą išlygino Tolgay Arslanas.

Kauno „Stumbrą“ nugalėjęs Limasolio „Apollon“ svečiuose 2:3 (0:1) neatsilaikė prieš „Basel“.

Šeimininkų gretose dubliu pasižymėjo Ricky van Wolfswinkelis (6, 69 minutėmis), kartą – Eray Comertas (84 min.).

„Apollon“ po įvartį pelnė Antonas Maglica (49 min.) ir Fotios Papoulis (53 min.).

Antausį gavo Anglijos „Burnley“, Graikijoje 1:3 (1:1) pralaimėjęs Pirėjo „Olympiakos“.

„Burnley“ neišgelbėjo 33-ąją minutę Chriso Woodo realizuotas 11 metrų baudinys.

„Olympiakos“ du įvarčius pelnė Kostas Fortounis (19, 60 min.). Po jo perdavimo 48-ąją minutę pasižymėjo Andreas Bouchalakis.

K. Fortounis antrąjį tikslų smūgį atliko nuo 11 metrų žymos, kai prieš minutę iš aikštės pašalintas Benas Gibsonas.

Vokietijos ekipa „RB Leipzig“ Ukrainoje nesugebėjo įveikti Luhansko „Zoria“. Rungtynės baigėsi be įvarčių – 0:0.

Šeimininkai nuo 16-osios minutės rungtyniavo mažumoje – raudona kortelė parodyta Bogdanui Lednevui.

Visos komandos atsakomąsias rungtynes žais po savaitės.