škendija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „škendija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „škendija“.

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

„Trakų“ saugas po apmaudžių lygiųjų su „Partizan“: labai gaila

„Trakų“ futbolininkai metė rimtą iššūkį Belgrado „Partizan“ klubui, tačiau du praleisti įvarčiai standartinių padėčių metu neleido Lietuvos komandai peržengti serbų barjero. Birželio mėnesio pabaigoje prie „Trakų“ prisijungęs saugas Donatas Kazlauskas iš karto tapo svarbia komandos dalimi ir žaidė visose šešeriose šio sezono Europos lygos rungtynėse.
2018-08-03

Europos lyga: grupių etape žais ne visos žvaigždės

UEFA Europos lygos atkrintamųjų varžybų etape antrąją pamoką gavo Stambulo „Fenerbahce“. Žvaigždžių perpildyta Turkijos komanda krito prieš Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos. „Fenerbahce“ ketvirtadienį namie pralaimėjo 1:2 (0:0). Prieš savaitę Makedonijoje – 0:2. Stambule šeimininkus į priekį 61-ąją minutę buvo išvedęs Romanas Neustadteris, bet „Vardar“ atsakė dviem tiksliais smūgiais.
2017-08-25

Donovanas Slijngardas: jaučiame, kad „Trakai“ artėja

Lietuvos čempionato lyderis Vilniaus „Žalgiris“ ketvirtąjį kartą šiemet surems kalavijus su „riteriais“ iš Trakų. 21-ojo turo akistata žada būti įdomi, kadangi puikiai tarptautiniame fronte pasirodę „Trakai“ A lygoje nepralaimi ilgiau nei tris mėnesius ir yra įgavę pasitikėjimo savo jėgomis. Po 20-ies turų žalgiriečiai prieš senosios sostinės ekipą turi susikrovę devynių taškų persvarą, tačiau yra sužaidę rungtynėmis daugiau.
2017-08-12

„Trakai“ stiprinasi Lietuvos rinktinės saugu

Praėjusiais metais Lietuvos nacionalinėje rinktinėje debiutavęs, o vėliau dėl ligos pusę sezono praleidęs Dovydas Norvilas iš Klaipėdos „Atlanto“ keliasi į „Trakus“, o galimybę debiutuoti vilkėdamas riterių marškinėlius turės jau rytoj. „Dovydas šį sezoną žaidė nedaug, tačiau tai yra labai taletingas futbolininkas, kurio potencialas mums nekelia jokių abejonių.
2017-07-22

„Trakai“ – euforijoje: sukūrėme Lietuvai šventę

„Trakai“ po dramatiškos 210 minučių kovos ir baudinių serijos žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos atrankos etapą. Trakų futbolininkai įveikė švedų barjerą. „Sukūrėme Lietuvai šventę“, – mano vyriausiasis „Trakų“ treneris Olegas Vasilenko. Skraidė padebesiais „Trakai“ po Maksimo Maksimovo dublio pirmavo 2:0, bet pačioje pagrindinio rungtynių laiko pabaigoje švedai bendrą rezultatą išlygino. Teko žaisti pratęsimą, mušti 11 metrų baudinius.