UEFA Europos lygos atkrintamųjų varžybų etape antrąją pamoką gavo Stambulo „Fenerbahce“. Žvaigždžių perpildyta Turkijos komanda krito prieš Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos.

„Fenerbahce“ ketvirtadienį namie pralaimėjo 1:2 (0:0). Prieš savaitę Makedonijoje – 0:2.

Stambule šeimininkus į priekį 61-ąją minutę buvo išvedęs Romanas Neustadteris, bet „Vardar“ atsakė dviem tiksliais smūgiais.

Be R. Neustadterio „Fenerbahce“ gretose žaidė tokie futbolininkai kaip Carlosas Kameni, Martinas Škrtelis, Mauricio Isla, Mathieu Valbuena, Mehmetas Topalas, Robinas van Persie, Roberto Soldado.

UEFA Europos lygos grupių etape nežais praėjusio sezono finalininkas Amsterdamo „Ajax“. Jis ketvirtadienį svečiuose Trondheimo „Rosenborg“ pralaimėjo 2:3 (0:1), o prieš savaitę Olandijoje – 0:1.

„Ajax“ Norvegijoje neišgelbėjo Amino Youneso ir Lasse’o Schone’o įvarčiai įmušti 60-ąją ir 61-ąją minutėmis. „Rosenborg“ dublį įmušė Samuelis Adegbenro (80, 89 min.), įvartį pridėjo Nicklasas Bendtneris (25 minutė).

„Milan“ į Makedoniją vyko sutvarkyti formalumus. Italai pirmąjį mačą prieš savaitę svečiuose laimėjo 6:0. Milano komanda Makedonijoje triumfavo 1:0 (1:0), įveikusi „Trakų“ skriaudikę Tetovo „Škendija“.

„Milan“ pergalę lėmė 13-ąją minutę Patricko Cutrone įmuštas įvartis.

UEFA Europos lygos grupių etape matysime Bilbao „Athletic“. Ispanai ketvirtadienį namie 1:0 (1:0) palaužė Atėnų „Panathinaikos“. Prieš savaitę Graikijoje „Athletic“ nugalėjo 3:2.

Ikeras Muniainas – žmogus, įmušęs lemtingą įvartį Ispanijoje. Tai atsitiko 22-ąją minutę.

Savo stadione didelio pasipriešinimo nesulaukė Marselio „Olympique“, kuris 3:0 (1:0) sutriuškino „Domžale“. Prieš savaitę Slovėnijoje rungtynės baigėsi 1:1.

Prancūzijoje dublį mušė Valere Germainas (28, 56 min.), įvartį – Florianas Thauvinas (85 min.).

Varžovų neįveikė akivaizdus poros favoritas Liverpulio „Everton“. Jis Kroatijoje 1:1 (0:1) išsiskyrė su Splito „Hajduk“. Vis dėlto, toks rezultatas kelio į grupių turnyrą neužkirto, man Anglijoje „Everton“ laimėjo 2:0.

Anglai Kroatijoje rezultatą lygino. 46-ąją minutę įmušė komandos naujokas Gylfi Sigurdssonas. „Hajduk“ pasižymėjo 43-ąją minutę, o 65-ąją nerealizavo 11 metrų baudinio – smūgį atrėmė Liverpulio ekipos vartų sargas Jordanas Pickfordas.

Kiti rezultatai:

Larnakos AEK (Kipras) – Pilzeno „Viktoria“ (Čekija) 0:0 (bendras rezultatas – 1:3)

Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) – Madeiros „Maritimo“ (Portugalija) 3:1 (3:1)

„Oleksandria“ (Ukraina) – Borisovo BATE (Baltarusija) 1:2 (2:3)

„Ostersunds“ (Švedija) – Salonikų PAOK (Graikija) 2:0 (3:3)

Zalcburgo „Red Bull“ (Austrija) – Konstantos „Viitorul“ (Rumunija) 4:0 (7:1)

Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) – „Rheindorf Altach“ (Austrija) 2:2 (3:2)

Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) – „Utrecht“ (Olandija) 2:0 (2:1)

Tiraspolio „Sheriff“ (Moldova) – Varšuvos „Legia“ (Lenkija) 0:0 (1:1)

Marijampolės „Sūduva“ (Lietuva) – Razgrado „Ludogorets“ (Bulgarija) 0:0 (0:2)

Atėnų AEK (Graikija) – Briugės „Club“ (Belgija) 3:0 (3:0)

Sėkešfehėrvaro „Videoton“ (Vengrija) – Belgrado „Partizan“ 0:4 (0:4)