midtjylland

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „midtjylland“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „midtjylland“.

Debiutui Europos lygoje pasiruošęs Valdas Dambrauskas: „Noriu pamatyti kitokį „Ludogorec“

Dėl diagnozuoto COVID-19 viruso dvi savaites su komanda negalėjęs būti Valdas Dambrauskas jau ruošiasi oficialiam savo debiutui UEFA Europos lygos grupių etape. Būtent prieš pirmąsias Europos lygos grupės etapo rungtynes su Danijos „Midtjylland“, kurios pasibaigė lygiosiomis 1:1, lietuviui ir buvo nustatytas virusas, bet jau šįvakar V. Dambrauskas galės išvesti savo komandą į aikštę.
2021-09-30

Valdo Dambrausko ekipa Bulgarijoje išlieka nepralaimėjusi

Bulgarijos čempionate toliau pergales skina Razgrado „Ludogorec“, kurį treniruoja Valdas Dambrauskas. Lietuvio komanda namuose 2:0 įveikė „Cherno More“ ekipą. „Ludogorec“ po įvartį pelnė kiekviename kėlinyje. 16 minutę pasižymėjo Elvis Manu, o 71 minutę pergalę įtvirtino Kirilas Despodovas, realizavęs baudinį. Tai buvo penktoji „Ludogorec“ pergalė iš tiek pat galimų ir su 15 taškų „Ludogorec“ pirmauja čempionate. „Džiaugiuosi trimis taškais. Yra daug teigiamų dalykų.
2021-09-12

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

Europos lyga: grupių etape žais ne visos žvaigždės

UEFA Europos lygos atkrintamųjų varžybų etape antrąją pamoką gavo Stambulo „Fenerbahce“. Žvaigždžių perpildyta Turkijos komanda krito prieš Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos. „Fenerbahce“ ketvirtadienį namie pralaimėjo 1:2 (0:0). Prieš savaitę Makedonijoje – 0:2. Stambule šeimininkus į priekį 61-ąją minutę buvo išvedęs Romanas Neustadteris, bet „Vardar“ atsakė dviem tiksliais smūgiais.
2017-08-25

Tomas Radzinevičius: žinojau, kad tikrai išsitrauksim stipriausią varžovą

Lietuvos klubai sužinojo savo varžovus UEFA Čempionų ir Europos lygų atrankos turnyruose. Marijampolės „Sūduvai“ teko galingas „Midtjylland“ klubas, žaidžiantis aukščiausioje Danijos lygoje. Marijampoliečių puolėjas Tomas Radzinevičius portalui „tv3.lt“ sakė, kad komandai teko stipriausias įmanomas varžovas. „Aš žinau „Sūduvos“ sėkmę, todėl žinojau, kad tikrai išsitrauksim stipriausią varžovą ir manęs visai nenustebino šie burtai.
2016-06-20

Lukas Spalvis įvarčiu prisidėjo prie triuškinamos savo klubo pergalės Danijoje

Trečią pergalę Danijos elitinės futbolo lygos (Superliga) šeštojo turo rungtynėse iškovojo ir į antrąją vietą dvylikos komandų turnyre pakilo Luko Spalvio atstovaujamas „Aalborg BK“ (10 tšk.) klubas, pirmadienį namuose 5:1 (2:0) sutriuškinęs devintojoje pozicijoje esančią Odensės OB (7 tšk.) vienuolikę. Vieno įvarčio autoriumi tapo L. Spalvis (58 min.). Lietuvos rinktinės puolėjas, kurį 75-ą minutę aikštėje pakeitė Nicklasas Helenius, savo ekipai šiame sezone jau pelnė 3 įvarčius.
2015-08-25

UEFA taurės turnyre – lietuviškų klubų nesėkmės

Vakar Europos futbolo stadionus sudrebino net 30 UEFA taurės turnyro trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynių. Jau pranešėme, kad Zalcburge pergalę minimaliu rezultatu 1:0 iškovojo Marijampolės „Sūduva“, bet jai to neužteko, kad pratęstų kovą dėl prestižinio trofėjaus, nes pirmajame mače buvo pralaimėjusi net 1:4. Ne ką geriau pasisekė ir klubams, savo gretose turintiems lietuvių - iš UEFA taurės varžybų buvo priversti pasitraukti tiek Tomo Radzinevičiaus Libereeco „Slovan“, tiek Tomo Tamošausk...
2008-08-29

UEFA taurėje – E.Česnauskio įvartis ir sensacinga „Manchester City“ nesėkmė

Vakar Europos futbolo stadionus sudrebino net 31-os UEFA taurės antrojo atrankos etapo rungtynės, kuriose iš viso pelnyti net 82 įvarčiai ir užfiksuota nemažai netikėtų rezultatų. Kaip jau buvo pranešta, nepasisekė Marijampolės „Sūduvai“, kuri namuose be rimtesnių argumentų 1:4 pasidavė Zalcburgo „Red Bull“ ekipai.
2008-08-15

UEFA taurėje turnyre „Sūduvos“ laukia akistata su „Salzburg“ ekipa

Penktadienį Šveicarijos mieste Nione ištraukus burtus paaiškėjo, kad Lietuvos vicečempionei Marijampolės „Sūduvai“ antrajame UEFA taurės varžybų atrankos etape rugpjūčio 14 ir 28 dienomis teks suremti ginklus su Austrijos atstove „Salzburg“ vienuolike. Tuo tarpu Vilniaus „Vėtros“ skriaudikams Stavangerio „Viking“ futbolininkams burtai buvo gailestingesni ir lėmė suomių „Honko Espoo“ klubą.
2008-08-01

UEFA taurėje – Estijos klubų fiasko

Vakar net 36-is Europos futbolo stadionus sudrebino UEFA taurės turnyro pirmosios kvalifikacinės kovos, per kurias pasiekti 107 įvarčiai. Nepasisekė Estijai, kuri prarado ir antrąjį savo atstovą, o Latvijos garbę toliau gins SK „Metalurgs“ ekipa.