jordanas pickfordas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jordanas pickfordas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jordanas pickfordas“.

Futbolas namo negrįš: kroatų dūris per pratęsimą nužudė anglus

Kroatijos rinktinė sukūrė stebuklą. Prieš mėnesį nedaug kas tikėjosi, kad ši maža šalis pateks į jo didenybės futbolo pasaulio čempionato finalą. Apie keturis milijonus gyventojų turinčios valstybės rinktinė trečiadienį turnyro pusfinalyje po pratęsimo 2:1 įveikė futbolo tėvynės Anglijos atstovus. Nei Anglijos rinktinės treneris Garethas Southgate’as, nei Kroatijos komandos strategas Zlatko Daličius sudėtyse netikėtumų nepateikė.
2018-07-11

Galvomis įvarčius mušę anglai – pasaulio čempionato pusfinalyje

Harry Maguire’as ir Dele Alli pelnė įvarčius galvomis ir atvedė Anglijos rinktinę į pasaulio čempionato pusfinalį. Anglai Samaroje 2:0 (1:0) nugalėjo švedus. Rungtynės prasidėjo atsargiai. Anglijos komanda kontroliavo kamuolį, o Švedijos futbolininkai pavyzdingai gynėsi. Anglai į priekį išsiveržė sužaidus pusvalandį. 30-ąją minutę Ashley Youngas pakėlė kampinį, o įvartį galva pelnė H. Maguire’as (1:0). Anglijos rinktinė paskutinę kėlinio minutę galėjo padvigubinti skirtumą.
2018-07-07

Garethas Southgate’as suteikė šansą trims jaunuoliams

Trys jauni anglai – 20-mečiai Tammy Abrahamas ir Joe Gomezas bei 21-erių Rubenas Loftusas-Cheekas – pirmąkart pakviesti į nacionalinę rinktinę. „Komandų trenerių prašiau būti drąsiems ir pasitikėti jaunimu. Manau, turiu daryti tą patį“, – sprendimą aiškino vyriausiasis Anglijos komandos treneris Garethas Southgate’as. Į rinktinę po traumų grįžta gynėjas Danny Rose’as ir puolėjas Jamie Vardy.
2017-11-02

Europos lyga: grupių etape žais ne visos žvaigždės

UEFA Europos lygos atkrintamųjų varžybų etape antrąją pamoką gavo Stambulo „Fenerbahce“. Žvaigždžių perpildyta Turkijos komanda krito prieš Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos. „Fenerbahce“ ketvirtadienį namie pralaimėjo 1:2 (0:0). Prieš savaitę Makedonijoje – 0:2. Stambule šeimininkus į priekį 61-ąją minutę buvo išvedęs Romanas Neustadteris, bet „Vardar“ atsakė dviem tiksliais smūgiais.
2017-08-25

Startavo U-21 Europos čempionatas: Angliją išgelbėjo vartininkas

Lenkijoje startavo Europos jaunimo iki 21-erių metų futbolo čempionatas. Kiek netikėtai A grupės lyderiais tapo Slovakijos futbolininkai. Visų rungtynių metu gana aiškią persvarą turėjusi Slovakijos rinktinė Liubline 2:1 įveikė turnyro šeimininkę Lenkiją. P.Lipskis šeimininkams pelnė įvartį jau pirmąją mačo minutę, tačiau jau 20-ąją minutę rezultatą išlygino M.Valjentas. Pergalingą įvartį slovakams 78-ąją minutę įmušė P.Safranko.
2017-06-17

Paskelbti kandidatai į pagrindinius „Premier“ lygos asmeninius apdovanojimus

Anglijos profesionalų futbolininkų asociacija (PFA) paskelbė kandidatus į pagrindinius sezono prizus – geriausio lygos žaidėjo ir geriausio lygos jaunojo futbolininko apdovanojimus.
2017-04-13

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.