rosenborg

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rosenborg“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rosenborg“.

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

Lietuvos klubai pakartojo retą pasiekimą tarptautiniame fronte

Keturi Lietuvos futbolo A lygos atstovai atitinkamai UEFA Čempionų lygoje ir Europos lygoje yra iškovoję po pergalę. Marijampolės „Sūduva“, Vilniaus „Žalgiris“, „Trakai“ ir Kauno „Stumbras“ įnešė taškų indėlį į UEFA narių lygų klubų reitingą. Maža to, visos keturios A lygos komandos tarptautiniame fronte iškovojusios po pergalę, o to nebuvo lygiai 10 metų.
2018-07-13

„Žalgirį“ papildė Slovakijoje žibėjęs puolėjas

Šiuo metu Turkijoje naujam sezonui besirengiantis „Žalgirio“ futbolo klubas sulaukė pastiprinimo. Ketvirtadienį sostinės ekipą papildė Slovakijos, Čekijos ir Norvegijos pirmenybėse per savo karjerą žaidęs puolėjas Tomašas Malecas. 25 metų puolėjas sužibėjo 2013–2014 metų sezone, kai Slovakijos čempionate pelnė 14 įvarčių ir buvo pripažintas geriausiu pirmenybių snaiperiu. Kitais metais su „AC Trencin“ ekipa T. Malecas tapo ir Slovakijos čempionu.
2018-02-01

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Europos lyga: netikėtų rezultatų nestigo

Ketvirtadienis – UEFA Europos lygos diena. Šįkart nestigo netikėtų futbolo rezultatų. Belgrade sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“, 1:0 (0:0) palaužęs „Crvena Zvezda“. Anglams tris taškus išplėšė Olivier Giroud. Puolėjas įmušė 85-ąją minutę. Tuo metu kita futbolo tėvynės komanda krito namuose – Liverpulio „Everton“ 1:2 (0:1) pralaimėjo „Lyon“. „Everton“ neišgelbėjo Ashley Williamso įvartis 69-ąją minutę.
2017-10-20

Europos lyga: netoli Lietuvos lankęsis „Arsenal“ ir kipriečių neįveikęs „Everton“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“. Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.
2017-09-28

Europos lyga: grupių etape žais ne visos žvaigždės

UEFA Europos lygos atkrintamųjų varžybų etape antrąją pamoką gavo Stambulo „Fenerbahce“. Žvaigždžių perpildyta Turkijos komanda krito prieš Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos. „Fenerbahce“ ketvirtadienį namie pralaimėjo 1:2 (0:0). Prieš savaitę Makedonijoje – 0:2. Stambule šeimininkus į priekį 61-ąją minutę buvo išvedęs Romanas Neustadteris, bet „Vardar“ atsakė dviem tiksliais smūgiais.
2017-08-25

Tarp galimų „Sūduvos“ varžovų – „Ajax“

Sutrumpėjo galimų Marijampolės „Sūduvos“ varžovų gretos. Sąraše neliko Italijos grandės „Milan“, Anglijos Liverpulio „Everton“ ar Ispanijos Bilbao „Athletic“. Tačiau tarp potencialių oponentų – tokie klubai kaip Olandijos Amsterdamo „Ajax“, Turkijos Stambulo „Fenerbahče“. „Sūduva“ gali susitikti ir su Vilniaus „Žalgrio“ skriaudiku Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija). Taip pat sąraše – Borisovo BATE (Baltarusija), Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija), Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis). Šiuos varžovus „Sūduva“ s...
2017-08-04

Lukas Spalvis vėl kraunasi lagaminus

Lietuvos nacionalinės rinktinės atakų lyderis Lukas Spalvis vėl priverstas krautis lagaminus. Neseniai į Lisabonos „Sporting“ sugrįžęs lietuvis nuomojamas dar kartą – šįsyk Norvegijos stipriausiam klubui Trondheimo „Rosenborg“. Visai neseniai L.Spalvis sugrįžo iš Lisabonos „Belenenses“ ekipos, taip joje ir nesužaidęs nė vieno mačo. Kelio traumą besigydančio 22-ejų metų puolėjo sugrįžimas nebuvo toks ankstyvas, kaip to tikėjosi „Belenenses“ vadovai, tad nusprendė su puolėju atsisveikinti.
2017-02-03

„Ekrano“ kanadietis S. Ademolu: „Pažadu, kad stengsiuosi dėl komandos“

Stephenas Ademolu į Panevėžį atvyko tik draugiškų rungtynių su „Ventspils“ išvakarėse, tačiau nelengva kelionė nesutrukdė jam pasižymėti - vos pasirodęs aikštėje jis pelnė įvartį. Trumpam pakalbinome į peržiūrą atvykusį kanadietį. - Ar kelionė labai nuvargino? - Ji buvo tikrai sunki. Atvykau tiesiai iš Kanados. Tiesa, Norvegijoje teko persėsti į kitą lėktuvą. Lietuvą pasiekiau ketvirtadienį, o Panevėžį - ketvirtadienio vakarą. Taigi dar jaučiuosi ne visai atsigavęs.