Sekmadienį Panevėžyje vyko pirmosios UEFA Intertoto turnyro antrojo etapo rungtynės, kuriose Lietuvos čempionato bronzos medalininkai susitiko su praėjusiame UEFA Čempionų lygos turnyre daugelį nustebinusia Trondheimo „Rosenborg“ vienuolike. Susitikimą rezultatu 3:1 laimėjo norvegai, kurie beveik užsitikrino vietą tolimesniame varžybų etape.

Jau 12 minutę pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Trondheimo klubo veteranas Roras Strandas. Tiesa, juodai balti pirmavo neilgai ir jau po 3 minučių Egidijus Varnas išlygino rezultatą po puikaus Vitalijaus Kavaliausko perdavimo. Panevėžiečiai aikštėje niekuo nenusileido savo pajėgesniems varžovams ir netgi turėjo kelias puikias progas išsiveržti į priekį. Deja, kai kuriais atvejais pritrūkdavo sėkmės, o kai kuriais – ir elementaraus meistriškumo. 20 minutę Andrius Šidlauskas pakartotiniu smūgiu nesugebėjo pataikyti į tuščius vartus.

Galiausiai įvartis krito ne į norvegų, o į pačių panevėžiečių vartus. 30 minutę po kampinio suklydo panevėžiečių vartų sargas Bogdanas Stefanovičius ir Alejandro Lago iš kelių metrų sugebėjo perridenti kamuolį per varžovų vartų liniją – 2:1. Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko apyligė kova, tačiau įvartis vėl krito į šeimininkų vartus. 67 minutę smūgiu į artimąjį kampą pasižymėjo Yousouffas Kone. Mėlynai raudonųjų vartininkas ir šioje situacijoje sužaidė ganėtinai nepatikimai.

Rungtynės baigėsi rezultatu 3:1. Panevėžiečių viltys prasimušti toliau praktiškai žlugo.  Norint patekti į tolimesnį etapą, panevėžiečiams išvykoje reikia mušti mažiausiai 3 įvarčius. Nors ir teigiama, kad viltis yra kvailių motina, tačiau veikiausiai net ir patys didžiausi kvailiai stebuklais jau nebetiki.